Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
Zamieścił: slay
Kilka lat temu (dokładnie w latach 2011 - 2014) Grogon wraz z kilkoma osobami, powołał do życia serwis startup-sequence.pl (czyli tzw. "nuoldskulowy konglomerat scenodemowy"). Portal zajmował się demoscenową publicystyką i Amiga była tam również mocno reprezentowana. Niestety w połowie 2014 strona przestała być rozwijana, a po pewnym czasie zniknęła zupełnie z sieci.

Dzięki uprzejmości Grogona oraz Grxmrxa udało nam się jednak utworzyć archiwum startup-sequence.pl na serwerze PPA. Mimo, że to tylko minimalistyczna kopia serwisu (teksty i komentarze) jego treść jest na tyle ciekawa, że warto się wciąż z nią zapoznać.

Archiwum strony dostępne jest pod adresem www.startup-sequence.ppa.pl. Żeby zachęcić Was do jego lektury poniżej mała kompilacja 10 (subiektywnie wybranych) opisów amigowych dem pióra Grogona, którą zamieściliśmy na łamach SPPA: Kustosz Grogon poleca (startup-sequence teaser).
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem