Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
Zamieścił: slay
W październiku 2015 w Gdańsku odbyła się jedna z najlepszych (zdaniem niektórych) scenowych imprez w Polsce w ostatnich latach. W #1 numerze magazynu Retrokomp (który wciąż można nabyć na stronie wydawcy), ukazał się raport z tego party. Artykuł, uzupełniony o linki, jest już dostępny w formie elektronicznej na łamach scena.ppa.pl.

Jednocześnie warto wspomnieć, że w dniach 24-25 września 2016 (w tym samym miejscu co poprzednio) zorganizowana zostanie kolejna edycja RetroKompa (bez części scenowej, która odbywa się co dwa lata). Więcej informacji na stronie: http://retrokomp.org/.

Za niecałe dwa tygodnie ukaże się również kolejny (już trzeci) numer magazynu Retrokomp, a w nim między innymi, raport z wrocławskiego party Decrunch 2016. Magazyn można zamówić tutaj.


Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem