Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
Zamieścił: slay, nadesłał: Prowler
Po bardzo pozytywnym przyjęciu pierwszego tomu "The Masters of Pixel Art" Prowler rozpoczął pracę nad tomem drugim tegoż wydawnictwa. Tym razem album skupia się na platformach 8 - bitowych i scenie C64 oraz (w nieco mniejszym stopniu) artystach tworzących na platformy Amstrad CPC, ZX Spectrum, Atari XL-XE, Commodore Plus/4 i MSX. Wśród ponad 40 grafików znajdziemy ponownie grupę naszych rodaków (między innymi Carrion, Odyn1ec, Ooz, Piesiu czy Skurwy).

Dla wspierających akcję Prowler przygotował ciekawe bonusy (np. zestaw plakatów ze scenowymi grafikami). Więcej informacji znaleźć można na zainicjowanej właśnie kampanii na Kickstarterze.

Jednocześnie informujemy, że w części scenowej PPA można już przeczytać recenzję pierwszego tomu "The Masters of Pixel Art". Artykuł pierwotnie ukazał się w drugim numerze magazynu Retrokomp.

Tom pierwszy albumu wciąż można nabyć na stronie nicepixel.se.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem