Komentarze do artykułu: XTD (grudzień 2009)

[#1] Re: XTD (grudzień 2009)
Szkoda, że utwory na stronie XTD są tylko w MP3 (nie licząc tego co jest za hasłem, no ale nie wiem co tam jest). Skromny zbiór jaki udało mi się zebrać ("Experience", "Reprove", "Flight2", "Ride", "Warlock", "The Awakening", "Shortcake" i kilka z serii "Te-x-mas") służy mi do testowania kompatybilności DigiBoostera 3 z poprzednią wersją. No i przyjemnie posłuchać .
[#2] Re: XTD (grudzień 2009)

@Grzegorz Kraszewski, post #1

haslo powienien kazdy amigowiec znac :D
[#3] Re: XTD (grudzień 2009)
Opinia XTD na temat rynku Amigi i sprzętu troszkę jednak przesadzona. Zwłaszcza że jego Amiga to A500 ze slow ramem.Pamiętam wywiad z roku 1996 czy 97 i wtedy mówił że ma mało forsy na sprzęt. Podejście typu: mam to samo na PC i 5 x taniej jest zdrowe, ale były czasy kiedy Amiga biła pecety na głowę super rozwiązaniami za niską cenę ja na tym skorzystałem więcej od XTD.
[#4] Re: XTD (grudzień 2009)

@C2H5OH, post #3

XTD miał A1200 z 030/50Mhz i HDD. To był przez długi czas jego podstawowy sprzęt.
[#5] Re: XTD (grudzień 2009)

@Deftronic/..., post #4

A500 mial w kiblu .. mozna bylo w Cedzie cos napisac .. swoje przemyslenia podczas wyprozniania
[#6] Re: XTD (grudzień 2009)
Stary dobry XTD. Jakbym siedzial kolo Niego. To samo niezmienne podejscie do otaczajacej go rzeczywistosci.



Piotrus... wypije Twoje zdrowko!



Kalosz
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem