Komentowana treść: Amiga i Uniwersytet Śląski #2
[#1] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski #2
To fajnie, gratuluję.

A czy można w takim razie prosić o jakieś fragmenty, do wklejenia na stronie PPA, do poczytania? Jak już obronił pracę, to można publikować. No chyba, że chce ją rozszerzać i magisterkę z niej robić, lub książkę wydać to co innego. Choć fragmenty też pewnie mógł by wkleić.
[#2] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski #2
Fajny temat- gratuluję tytułu i odwagi!
[#3] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski #2
Gratulacje super
To ja też przyłączę się do prośby gilbana o publikację, jeśli to nie problem. ślina


Ostatnia aktualizacja: 04.07.2012 20:02:01 przez APC74
[#4] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski #2
Lucus, gratulacje! :)
Dobrze widziec rezultat z zeszlorocznego Riverwasha!! ;)
[#5] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski #2

@gilban, post #1

Przyłączam się do opcji za publikacją :) miło by było poczytać.
[#6] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski #2
Ale temat ;)

Mój temat to pikuś przy tym. Gratuluje !
[#7] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski #2
A kto był promotorem?
[#8] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski #2
Przede wszystkim wielkie podziekowania dla V0yagera, Scorpika i AceMana za wiele przydatnych informacji, Madmana, Phibrizzo i Lokatego za podwozke i towarzystwo na Riverwash, oraz koledze z ktorym sie dogadalem tutaj na forum (o ile dobrze pamietam Bagheera) za ksero i podeslanie ksiazek. Bez Was bym sobie nie dal rady :)

A co do publikacji - w zwiazku z obrona, na najblizsze lata (musze sprawdzic ile konkretnie) prawa do pracy zostaly przekazane uczelni, wiec niewiele moge zrobic, jedynie odczekac bo na pewno nie zostanie wydana przez uczelnie, wtedy sie moge bez konsekwencji podzielic.

W skrocie z tego co napisalem - troche ogolnie o Amigach, samplerach i Pauli, potem o poczatkach sceny, opisy wynikow music compo na polskich demo party, wspomnialem o music diskach i diskmagach, notki o muzykach i na koniec troche o pozyskiwaniu sampli, komendach protrackera i o tym jak doswiadczenia z pisania muzyki na demoscenie moga sie przelozyc na dalsza dzialalnosc.
[#9] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski #2

@Lucus, post #8

Congratuleszyn
[#10] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski #2
Gratulacje! Mam tylko takie trochę retoryczne pytanie - kto z szanownej komisji potrafił merytorycznie ocenić tę pracę? :D
[#11] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski #2

@Lucus, post #8

A co do publikacji - w zwiazku z obrona, na najblizsze lata (...) prawa do pracy zostaly przekazane uczelni,

Z każdą pracą dyplomową tak jest? Nawet nie wiedziałem, że nie jestem już właścicielem praw do swojej pracy
[#12] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski #2

@Lucus, post #8

Kongratz, cieszę się że mogłem pomóc :)

A pracę zgub na pendrajwie i niech znalazca umieści na warezach ;D
[#13] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski #2

@Lucus, post #8

[#14] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski #2

@AceMan, post #12

nikt nie będzie raczej gubił pracy i to tuż po obronie. Zapomnij
[#15] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski #2

@Lucus, post #8

Z tego samego powodu nie mogłem opublikować mojej pracy o historii grafiki (spectrum, commodore, amiga). tak to już na uczelniach jest. chcesz zaliczyć. dajesz im wszystko i mogą na tym nawet zarabiać a Ty nic z tego nie masz. po za tytułem :)
[#16] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski #2

@MDW, post #10

Recenzentem byl pan doktor, ktory prowadzi na wydziale zajecia ze specjalnosci 'komputer w muzyce' oraz zajmuje sie nagraniami, wiec wydaje mi sie, ze wiedzial o co chodzi :)
[#17] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski #2

@slawekwozniak, post #15

Ja tam, nie wiem, ale kiedyś znalazłem w necie pracę dyplomową "Alternatywne systemy operacyjne" i głównie o Amidze wszystko (autor - Tomasz Marcinkowski - może jest tu na PPA).
[#18] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski #2

@adam_mierzwa, post #17

Pewnie, że jest - po PPAowskiemu zwie się altcomputing :D
[#19] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski #2

@AceMan, post #13

Dzięki za link.

Z tego wynika, że jak uczelnia tego w pół roku nie wyda, to śmiało można wrzucić pracę na PPA
[#20] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski #2

@Lucus, post #16

Zawsze byłem przekonany, że Śląsk jest kreatywnym epicentrum polskiej demosceny, a to kolejny argument na ową tezę :) Gratulacje! OK Epic win
[#21] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski #2

@skipp, post #20

uczelnia ma 6-miesieczna wylacznosc na publikacje. wydzial artystyczny czyli ... ?

swoja droga temat pracy brzmy jak maslo maslane, przeciez znacznie ciekawiej robi sie kiedy wychodzimy poza ramy sceny, czyli tam gdzie stosowanie modulow nie jest takie oczywiste.
[#22] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski #2
GRATULACJE dla autora tej pracy licencjackiej !
[#23] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski #2
Szczere gratulacje ! Podziwiam, bo nawet nie wiem jak bym miał zacząć taką pracę !
[#24] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski #2

@ethan72, post #23

Jak to jak... Od początku! Rys historyczny jest najzajebistszy :)
[#25] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski #2
Dawno temu, kończąc tzw. szkołę policealną, broniłem również pracy dyplomowej pt. "Alternatywne platformy i systemy", która oprócz samej merytoryki technicznie była (na tamte czasy) dość zaawansowaną stroną internetową (ramki, CSS-y i embedy). Od strony merytorycznej naturalnie najwięcej objętości stanowił dział poświęcony Amidze.

P.S. Obroniłem tytuł technika informatyki na celujący :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem