Komentowana treść: Demoscena w "Śnie Pszczoły"
[#1] Re: Demoscena w "Śnie Pszczoły"
Trochę późno nadesłany news bo 4 godziny przed imprezą. Z tego co wyczytałem na FB wejściówka 25zł a dla studentów 15zł. Pozdrowienia dla kochanych Japończyków. Szkoda, że mnie tam nie będzie. Życzę udanej imprezy.
[#2] Re: Demoscena w "Śnie Pszczoły"

@Leon, post #1

Pozdro Leon! Poniżej masz link gdzie zobaczysz znajome twarze Pytali o Ciebie i pozdrawiali oczywiście. Co prawda ten reportaż jest z wydarzenia dzień później w Łodzi, ale dobre focie i filmek są. Planujemy dalsze działanie może na lato 2016. Kurde muszę się wybrać do Irlandii w końcu na jakiś weekend, ale może bardziej bliżej wiosny. Aha niedługo będzie dostępny profesjonalny film z wydarzenia w Warszawie. Link to reportażu o imprezie w Łodzi:

http://ddlodz.pl/the-kyoto-i-silveronion-z-japonii-zagraly-w-klubie-dom-zdjecia/

PS: @Voyager - mega wielkie dzięki za super poprowadzenie części demoscenowej, przyłączenie tego do koncertu było trochę eksperymentem, myślę że na większej imprezie baaardzo by wyszło fajnie, ale było też ok.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem