Komentowana treść: Raport z Revision 2015
[#1] Re: Raport z Revision 2015
Bardzo fajny tekst OK
[#2] Re: Raport z Revision 2015
Solidny raport w służbie EvilBota ;)

A na poważnie - gratulacje dla wszystkich krajowych laureatów opisanych w artykule, dzięki nim Polska scena bardzo godnie zaprezentowała się w 2015r.
[#3] Re: Raport z Revision 2015
Na tym party bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie wiele elementów. Ale kategoria Oldskool Graphics mnie po prostu zabiła. Cała trójka na najwyższym światowym poziomie wszech czasów. Nigdy bym nie przypuszczał, że w 2015 roku zobaczę scenowy pixelart dorównujący (a może nawet przewyższający) najwyższy światowy poziom ze złotych czasów pixlowania.
Gratulacje dla autorów!
[#4] Re: Raport z Revision 2015

@MDW, post #3

Z punktu widzenia zawodowego grafika DTP i z zamiłowania niespełnionego "muzyka", pixelart wydaje mi się w dzisiejszych czasach najbardziej żmudną i pełną pokus kategorią.

W czasach kiedy można coś narysować odręcznie, potem to zeskanować, obrobić komputerowo, przefiltrować, przekonwertować na Amigę, Atari czy C-64, czapki z głów dla tych, którzy nie oszukują i pixlują "kwadracik" po "kwadraciku" ...bo rozumiem, że takie są kryteria przyjmowanych prac.

Tym bardziej, że to są przecież ludzie mający rodziny, pracę i obowiązki. W takich warunkach poświęcanie czasu na żmudne pixlowanie w sytuacji gdy wszystko można zrobić o wiele szybciej, oszukując... naprawdę, czapki z głów.
[#5] Re: Raport z Revision 2015

@Duracel, post #4

zapoznałem się z częścią nagrań z Revision, bardzo wysoki poziom.

No i ta rakieta z imprezowego intra... to już mój ulubiony gadżet zeszłorocznej imprezy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem