Komentowana treść: "Jestem w najlepszym momencie swojego życia" - rozmowa z Björnem Lynne
[#1] Re: "Jestem w najlepszym momencie swojego życia" - rozmowa z Björnem Lynne
Zachęcający fragment fajnego wywiadu. Bardzo chętnie przeczytam całość. OK

Ale jeden szczegół nie daje mi spokoju. Człowiek ma dzisiaj 50 lat. W trackery na dobre wkręcił się ok. 1990 roku więc miał wtedy jakieś 24-25 lat. No to skąd te znacznie obniżone oceny w szkole i martwiąca się tym mama? Do jakiej on chodził szkoły w wieku 25 lat?!
[#2] Re: "Jestem w najlepszym momencie swojego życia" - rozmowa z Björnem Lynne

@MDW, post #1

Thx!

Z tego co wiem Bjorn zaczął amigować po powrocie z wojska, czyli w okolicach 1986/1987. Ale faktycznie, miał już wtedy koło 20 lat, trochę dużo jak na liceum ;) Muszę dopytać przy okazji.
[#3] Re: "Jestem w najlepszym momencie swojego życia" - rozmowa z Björnem Lynne
Haha, naprawdę zapytałeś o Worms? Awwww :)
No to teraz muszę koniecznie przeczytać pełną wersję.
[#4] Re: "Jestem w najlepszym momencie swojego życia" - rozmowa z Björnem Lynne

@AceMan, post #3

Wywiad urywa się w najciekawszym momencie.Jak ma się Bjorn do Alistera Brimble -pracowali w jednej firmie?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem