Komentowana treść: Lazur na Youtube
[#1] Re: Lazur na Youtube
[#2] Re: Lazur na Youtube
Pierwszy materiał ciekawy, reszta trochę nudna jak dla mnie.
[#3] Re: Lazur na Youtube
Obejrzałem dopiero pierwszy film i stwierdzam, że Lazur jest... dziwny. szeroki uśmiech
Trochę mnie denerwuje trywializowanie działalności scenowej, mówienie o scenie tylko w czasie przeszłym. No i to stwierdzenie, że widział chyba wszystkie obrazki demoscenowe. Te z ostatnich 10 lat też? szeroki uśmiech On chyba myśli, że gdy przesiadł się z Brilliance na rower to wszyscy też przestali się zajmować demosceną. Takie przynajmniej odnoszę wrażenie. Trochę irytuje mnie maniera z jaką o tym wszystkim opowiada. Pozostałe filmy zostawię sobie na później. Jeden to wystarczająca dawna jak na jeden dzień.

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2016 00:31:53 przez MDW
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem