Komentowana treść: Najlepsze produkcje scenowe roku 2016 według serwisu 4sceners.de
[#1] Re: Najlepsze produkcje scenowe roku 2016 według serwisu 4sceners.de
Ja bym trochę poprzestawiał miejscami te prodki. Jednak nie będę pisał co i jak.
Evenk - Mavi mnie zdeka denerwuje, gdyż nie mogę go odpalić. Chyba będe musiał postawić wirtualną maszynkę z XP czy w98 by to obejrzeć albo Kiero zrobi port na MorphOSa :)
W każdym razie dziś zafunduje sobie wieczorek z PC sceną, a co....
[#2] Re: Najlepsze produkcje scenowe roku 2016 według serwisu 4sceners.de
Chciałbym wiedzieć jak zachowuje się zwycięskie demo dla A500 ,emulator nie daje odczuć ,że to słaby konfig.Zasłużona wysoka pozycja.
[#3] Re: Najlepsze produkcje scenowe roku 2016 według serwisu 4sceners.de

@waldiamiga, post #1

Nie mogę edytować, więc zassałem Evenk z 4players.de i ...działa pod win7.
Ciekawe bo kilkukrotnie zasysałem tą prodkę z pouet i za chiny nie chciała zagadać.
[#4] Re: Najlepsze produkcje scenowe roku 2016 według serwisu 4sceners.de
WOW! OK
[#5] Re: Najlepsze produkcje scenowe roku 2016 według serwisu 4sceners.de
Dziękuję za informację. Dawno już pod Windowsem nie odpalałem dem scenowych, a tu taki bonus. I nawet są już w wersji 64 bit. Pod Windows 10 działają bardzo ładnie. A i muzyka też jest dobra.
[#6] Re: Najlepsze produkcje scenowe roku 2016 według serwisu 4sceners.de

@gilban, post #5

Produkcja na Amstrada zajęła 3ą pozycję w Best music disk. Przed Amigą i C64. :P

Oraz miejsce 2 w grach, ustępując jedynie Falconowi. :D
[#7] Re: Najlepsze produkcje scenowe roku 2016 według serwisu 4sceners.de

@ZbyniuR, post #6

Produkcja na Amstrada zajęła 3ą pozycję w Best music disk. Przed Amigą i C64. :P


Nic dziwnego, skoro zawiera muzykę jednego z najlepszych amigowych muzyków :P
[#8] Re: Najlepsze produkcje scenowe roku 2016 według serwisu 4sceners.de

@slay, post #7

Virgill jest ogólnie osobą, która od lat mnie zadziwia. Genialny muzyk, koder zaawansowanych intr - jak dla mnie gigant sceny na wielu plaszczyznach i platformach. Podobną postacią jest też 4mat - zwracam uwagę i polecam :)
[#9] Re: Najlepsze produkcje scenowe roku 2016 według serwisu 4sceners.de

@sachy, post #8

Powiem szczerze że nie znam koderskiego dorobku Virgila - ale jako muzyk jest naprawdę świetny ! A 4mat to legenda szeroki uśmiech
[#10] Re: Najlepsze produkcje scenowe roku 2016 według serwisu 4sceners.de

@slay, post #7

sly: graty za grafę z decruncha!
fajnie że wybrali twoją (amigową) a nie kolejny digital painting - (który nota bene niewiele ze sceną ma wspólnego)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem