Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] planet potion
Czy istnieje mozliwosc obejrzenia tego dema na Pegazie? Jak zaobaczylem shoty na ADA to malo co skarpetek niepogubilem. Niestety mam problemy z odpaleniem tego intra i chcialbym sie dowiedziec czy warto w ogole probowac. Jesli sie nie uda to skad moge zassac wersje video (blehh)? Na ADA link jest slepy:(
[#2] Re: planet potion

@mcbarlo, post #1

Dołączam się do prośby o wersję video. Szukam jej od dłuższego czasu. Googlałem i nic nie wygooglałem...
[#3] Re: planet potion

@mcbarlo, post #1

Niestety (glownie chyba ze wzgledu na Voodoo3) intro to nie pojdzie na Pegasosie. Na Amidze z Voodoo3 tez nie chodzi podobno. Tez zaluje, chociaz akurat mam jeszcze obok AmigePPC z Permedia2 wiec od czasu do czasu sobie ogladam. :)

A co do wersji DivX - mozna byloby zapytac na www.scene.pl - na pewno ktos bedzie wiedzial skad to zassac. Poza tym sam Skipp powinien wiedziec. Mozna tez popatrzec na www.scene.org - bardzo mozliwe, ze tam jest.
[#4] Re: planet potion

@MDW, post #3

Na ADA niby jest podany taki link do tego intra, ale nie dziala: http://nakki.kivisilta.net/ms02.amiga.64k.planet.potion.vcd.mpg

[#5] Re: planet potion

@mcbarlo, post #4

A jednak jest znalazlem:) Oto link

[#6] Re: planet potion

@mcbarlo, post #5

Sporo, 69 MB. Dzięki za link. Akcja zassysanie rozpoczęta. :D
[#7] Re: planet potion

@mcbarlo, post #5

Ooo fajnie - tez sobie sciagne. :) Ciekawe jak to jest zgrywane. Czy montaz ze zgranych na dysk klatek, czy animacja sciagneta jakas karta video czy moze tak poprostu nagrane kamera z monitora. Cos mi sie obilo o uszy, ze to jest chyba druga albo trzecia technika. Tak wiec predkosc animacji byla uzalezniona od predkosci sprzetu na jakim byla puszczana. Ciekawe na jakim to wtedy lecialo... Ech, zeby tak Potion zrobili cos na Pegaza...
[#8] Re: planet potion

@MDW, post #7

Wlasnie sobie to obejrzalem. Wykorzystana zostala chyba najgorsza - trzecia metoda. Widac bardzo wyraznie pasy pojawiajace sie kiedy filmuje sie monitor (czesto widac to w TV). Samo intro jednak rzadzi. Jakbym nie wiedzial to bym powiedzial, ze to demo bylo. Poprostu wymiata:)
[#9] Re: planet potion

@mcbarlo, post #8

Fatalnie nagrane. Na fullscreen się nie nadaje. W okienku 1/4 ekranu jest do obejrzenia. Jakby ktoś znalazł w lepszej jakości to poproszę o link.
[#10] Re: planet potion

@mailman, post #9

No i znalazłem. Jak na zawołanie na stronie http://skipp.ras.pl/potion/ Skip zamieścił zarówno Option (~ 40 MB) jak i Planet Potion (~ 91 MB). Podobno w dobrej jakości.
[#11] Re: planet potion

@mailman, post #10

moze daloby sie to sprawdzic, gdyby linki na tej stronie byly czynne. a przynajmniej dl;a mnie nie sa.

poza tym planet potion w divixie lezy juz od baaardzo dawna na scene.org
[#12] Re: planet potion

@KAM_, post #11

Są czynne. Option już zassałem.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem