Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Demoscenowa TV
Wiadomość nadesłał: 'Sebastian "SebMcKein" Streich'

Pod adresem http://ytv.yodel.net/ pojawila się demoscenowa TV w której możemy pooglądać sobie demka z Amigi i PC, podobno również czasami też i z falcona. Do odpalenia TV potrzebny nam będzie IE lub Winamp, niestety na Ami oglądać się nie da, a szkoda. Tak czy siak oprócz tego warto mieć jeszcze dobre łącze bo stream jest w 255kbps.
[#2] Re: Demoscenowa TV (co z KinoPolska)

@mailman, post #1

2 miesiace temu trabiono na amigowych portalach, ze powstaje nowy kanal KinoPolska i ma cos tam byc na temat sceny (tez amigowej). No i co z nia Kanal juz jest ale nie widzielm nic na temat sceny. Czy ktos lub cos wie na ten temat
[#3] Re: Demoscenowa TV (co z KinoPolska)

@MaveRick, post #2

wejdz na scene.pl i odnajdz odpowiedni watek... chodzi generalnie o to, ze nie bylo odzewu ze strony scenowcow, a ci musieli podpisywac jakies papierki, ze sie zgadzaja na publikowanie bez pieniedzy, blablabla i tak dalej.
[#4] Re: Demoscenowa TV

@mailman, post #1

Hmm, na pc obok nie udalo mi sie tego odpalic:/ Widocznie albo juz nie nadawali albo nie lubia WinAMPa5:)
[#5] Re: Demoscenowa TV

@szulu, post #4

Wczoraj działało, tyle że amigi to tam widziałem jak na lekarstwo i nic reprezentatywnego.
[#6] Re: Demoscenowa TV

@Duracel, post #5

Działa, trochę wolno, ale działa. Odpalałem na IE.
[#7] Re: Demoscenowa TV

@Prince, post #6

na www.kinopolska.pl jest sobie forum, a na nim nawet jeden temat na ten temat ruszcie go trochę, to może demoscena pojawi się na tym kanale...
[#8] Re: Demoscenowa TV

@mailman, post #1


Generalnie to w Winampie jest opcja Media Library (alt + L) i wyświetlają się linki do wielu programów stream video (takich telewizji z demami jest wtedy kilka, do wyboru do koloru).
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem