Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Dema potrzebne od zaraz
Panowie w 4funTV potrzebuja kontaktu i namiary na jakies produkcje scenowe ktore moga pokazac w tv. Gdzie mozna je dostac najszybciej. Jakis spis by sieprzydal to przekaze. Z tym ze chyba (na pewno) AMI nie maja wiec przydaly by sie w jakims zjadliwym formacie.
Pozdrawiam
ARBUZ

[#2] Re: Dema potrzebne od zaraz

@Arbuz, post #1

Co rozumiesz poprzez "zjadliwym formacie"? Dema z Amy nie pójdą na piecu (chyba że UAE lub Amithlon).
A dema chćby i stąd:
www.scene.org
www.pouet.net
http://ftp.uni-paderborn.de/aminet/ (Aminet)
[#3] Re: Dema potrzebne od zaraz

@Prince, post #2

Nie chodzi o dema typu .exe, tylko chodzi o gotowe animacje np. DivX. Wlasnie w takiej postaci beda mogli wyemitowac w swoim programie. A wiec do dziela :)
[#4] Re: Dema potrzebne od zaraz

@Andrzej Drozd, post #3

na ADA poszukajcie. tam jest masa dem w avikach.

http://ada.planet-d.net/
[#5] Re: Dema potrzebne od zaraz

@Michal 'kiero' Wozniak, post #4

Jeszcze trochę porulezuję: planet-potion rulez!
MDW: Jaką sprężarę Ty tam wsadziłeś? To się w 64kb...tj. w pale (palu?) nie mieści.
[#6] Re: Dema potrzebne od zaraz

@Prince, post #5

Oj fatalna pomyłka. :) Zgadza się tylko pierwsza litera kasywy. To nie ja maczałem palce w programie inter grupy Potion tylko Mavey (i Diamond ale on nie jest na "M"). Ja bym w życiu czegoś takiego nie zrobił, bo trochę za mały móżdżek mam... :)
[#7] Re: Dema potrzebne od zaraz

@Arbuz, post #1

Ze swojej strony moge rzucić dwa tytuły na AmigęPPC+3D.

Sulaco by Encore
ftp://ftp.scene.org/pub/parties/2002/abstract02/amiga/demo/encore_sulaco.avi

ByNight by Encore
ftp://ftp.scene.org/pub/parties/2003/symphony03/amiga/demo/encore_bynight.avi

Dema sa proste jak szprycha rowerowa ale przecież nie było wymagania, że mają być wypasione. :) Obie animacje są w DivX, 640x360, 25 fps. Za każdy element pojawiający się na ekranie i w głośnikach mogę ręczyć, że nie był kradziony (czasem przy publicznych pokazach wymagają takiego oświadczenia).

Więcej linków do dem zgranych do animacji jest na A.D.A.
[#8] Re: Dema potrzebne od zaraz

@MDW, post #6

Chyba się nie obraziłeś? Pozdrawiam! :P
[#9] Re: Dema potrzebne od zaraz

@Prince, post #8

Alez skąd! Wręcz przeciwnie. :D
[#10] Re: Dema potrzebne od zaraz

@MDW, post #7

THX. Podesle im adresy.
Pozdrawiam

[#11] Re: Dema potrzebne od zaraz

@Arbuz, post #1

dużo, dużo amiga demek: ftp://ftp.grape-demo.org/pub/amiga/demos-divx/[/url]
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem