Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Co nowego na scenie?
Są tu jacyś aktywni amigowi scenowcy? Wiem że taka profesja jak moja,czyli swapperzy wyginęła dawno,chyba nawet przed mamutami :) ale reszta? Został ktoś? :)

[#2] Re: Co nowego na scenie?

@aMifan, post #1

Jasne ze sa! Jakies 2-4 dni przed Symphoni jade z terrix/radiator do elektra/radiator nad morze 650 km, przybedzie takze storm/radiator. Jade z koszulkami dla kazdego z xywa/radiator na plecach, bierzemy nasze demo na 68k, Hangovera2 i chip pack BlueMoon i urzadzamy sobie radiator amiga party scene libation z real timem w Cedzie z mozliwoscia przekimania kilka dni u elektra. Kapiel w morzu i inne atrakcje w pozniejszym terminie po czym jedziemy wszyscy na symphony do Poznania sie bawic. Swoja droga to swappie dalej z kilkoma osobami (m.in. elektro), ktory ma zelazna zasade jesli chodzi o pecety ("nie mam zamiaru isc do kafejki internetowej i uzerac sie z pecetami, dlatego wole swapic") Po za produkcjami radiatora, czekamy dalej na magazyn grupy lazy minds organizowanego przez Greqa. Poki co czekajmy na Symphony i na pozniejsze "zachorowanie" na scenowanie.
[#3] Re: Co nowego na scenie?

@aMifan, post #1

jestem jeszcze ja, ale aktywnosci juz dawno nie bylo, dawnoooo... staram sie przygladac z boku, ale trudno teraz znalezc naszych w sieci...

[#4] Re: Co nowego na scenie?

@psr, post #3

bo slabo szukasz ;)
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem