Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] party Breakpoint 2004
Zakończyło się party Breakpoint 2004 (produkcje na scene.org i na Aminecie). Jakie wrażenia? "The Black Lotus" znowu górą? Ja sądzę że te klimatyczne demo w wersji na ppc z efektami lepszej jakości byłoby super. Jedynie wersja na AGA? Jaja z pogrzebu czy co? :) Na uwagę załuguje moim zdaniem także kolejne demko francuskiej grupki Mankind

[#2] Re: party Breakpoint 2004

@aMifan, post #1

Mankind tym razem jak dla mnie sie nie popisali! Wspominajac "New World Child" to wypadli kiepsko. Fajnie oglada mi sie ich DeathTrial i inne jednak "Life At The Farm" jest po prostu malo ciekawe.
[#3] Re: party Breakpoint 2004

@lokaty, post #2

Hehe kilku kolesi z różnych części Francji,jakoś się dogadali i tyle lat już w ramach swojego hobby dziergają te demka i intra,i to nie na "gołą" a1200 czy inną a500,a conajmniej na ppc :)

[#4] Re: party Breakpoint 2004

@aMifan, post #3

To fakt! I nalezy ich za to szanowac! :)
[#5] Re: party Breakpoint 2004

@aMifan, post #3

problem w tym, ze life at farm jest zrobione w karate demo system i uruchamia sie juz na czymkolwiek z zalaczonym fastem... dlatego tez ostroznie z pisaniem "conajmniej ppc". =)
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem