Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Czy scena jeszcze żyje ???
Daaaawno nie miałem kontaktu z Amigą, ale ostatnio zebrało mi sić na sentymenty (rezultatem tego jest ten post) i postanowiłem nawiązać ponowny konakt (chociaż prowizoryczny) z ludźmi, z którymi scenowałem kilka lat temu... Odezwijcie sić Ci, którzy macie sić odezwać :)

CoR3ctoR'Void+Radiator+Energy+Excess Staff

[#2] Re: Czy scena jeszcze żyje ???

@corector, post #1

pamietasz pilismy troche na symphony chyba w 2001 roku :) fotki nawet gdzies mam

[#3] Re: Czy scena jeszcze żyje ???

@jimiche, post #2

Niestety nie żyje. Na amidze umarła w okolicach roku 1986-ego...




























;)



Ostatnia modyfikacja: 10.05.06 23:42
[#4] Re: Czy scena jeszcze żyje ???

@corector, post #1

corector, pamietam Cie z radiatora (chociaz chyba nie za dlugo bylem w tej grupie) :]

[#5] Re: Czy scena jeszcze żyje ???

@corector, post #1

Koledzy się nie znają - zerknij tutaj: http://www.amiscena.org/
[#6] Re: Czy scena jeszcze żyje ???

@ntx, post #5

No tak - nie znam się. :(
[#7] Re: Czy scena jeszcze żyje ???

@ntx, post #5

Powiedz jeszcze kto z ludzi wypowiadajacych sie na tym portalu naprawde na codzien uzywa Amigi i na niej cos robi. :)
[#8] Re: Czy scena jeszcze żyje ???

@MDW, post #7

JA :D
[#9] Re: Czy scena jeszcze żyje ???

@MDW, post #7

i ja!
stary piecyk stoi w kącie i się kurzy... a raczej służy jako mały stolik na książki
[#10] Re: Czy scena jeszcze żyje ???

@corector, post #1

@ corector
Radiator

Założyciel Radiatora siedzi teraz w Irlandii i wykupuje zapasy magazynowe Elboxu :D
[#11] Re: Czy scena jeszcze żyje ???

@MDW, post #7

JA UŻYWAM !!! Zapraszam do mnie do Krakowa ;) www.etapicer.com - fakturę Ci wypiszę na Ami bo innego sprzętu tam nie mam A scena żyje, nawet w Polsce, nie mówiąc o innych. A grupy które znałeś sprzed kilku lat, wciąż rządzą ;)



Ostatnia modyfikacja: 11.05.06 12:56
[#12] Re: Czy scena jeszcze żyje ???

@elt, post #11

@ elt
fakturę Ci wypiszę na Ami bo innego sprzętu tam nie mam

Golem ?
[#13] Re: Czy scena jeszcze żyje ???

@R-Tea, post #12

nie inaczej ;)
[#14] Re: Czy scena jeszcze żyje ???

@jimiche, post #2

Hehe, jasne ze pamietam, jimi... kope lat, fajnie ze zyjesz :)

[#15] Re: Czy scena jeszcze żyje ???

@kempy, post #3

Heh, kempy, druchu, jak mi brakowało twoich dosadnych odpowiedzi :)

[#16] Re: Czy scena jeszcze żyje ???

@uran, post #4

Hej, ja też ciebie pamićtam uran... btw, robi ktoś jeszcze muzć na amisi?

[#17] Re: Czy scena jeszcze żyje ???

@MDW, post #7

no ja już niestety nie, ale przecież nie o to chodzi...

[#18] Re: Czy scena jeszcze żyje ???

@R-Tea, post #10

hehee, fajnie słyszeć takie newsy... pozdrawiam wszystkich byłych członków radiatora

[#19] Sorki za PC, ale... :d

@corector, post #1

Właśnie pojawił się dosyć dobry musicmag pod windę. Muzę do tego zrobili goście m in z SS-NG (zin, ktory usmiercono, a poswiecil nam pare "kartek" na temat dzisiejszych bojow amisi). :)

Veeroos & Xtense in...


.recover.

covery:

XTD - Far away
Jeroen Tel - Hawkeye
Mission Impossible theme
Mortal Kombat theme
Enya - Orinoco flow
Radek Szamrej - Teenagent Intro-b
Marek Biliński - Ucieczka z tropiku
Prodigy - Voodoo People
Haddaway - What is love?
T.love - Jest super

pliki audio są luzem w formatach zjadliwych dla Amigi więc luzik. :)

Teraz ludziska z SS-NG wydali pismo PAPIEROWE o grach do kupienia w empikach. Traktują też na swoich łamach o demoscenie. I to jeszcze nei koniec! :)

http://mgsonline.pl/

[#20] Re: Sorki za PC, ale... :d

@Kokos, post #19

Wazelina mode on: "polecam ucieczke z tropiku... wiadomo mistrza cts'a" :wazelina mode off , co prawda to covery ale idea jest swietna i dobrze ze chlopaki to zrobily.

tak przy okazji, Kempy kiedy Embrion ? :D

[#21] Re: Sorki za PC, ale... :d

@jimiche, post #20

Wkrótce (tm).
[#22] Re: Czy scena jeszcze żyje ???

@MDW, post #7

Ja jako ortodoksyjny amigowiec używam Amigi naparawdę na codzień. Miałem nie przyjemność uźywać PC dosyć wypasionego nawet, przez pół roku. Po zmianie kraju zamieszkania i podarowanie go koledze i sprowadzenie sobie Amigi tutaj do tego dokupienie D-Boxa nowiutkiego rokował jako jeden z najlepszych dni moich od dłuzszego czasu. Tego co nie mogę zrobić na Amidze poprostu nie robię wogóle i wcale z tego powodu nie mam zamiaru płakać. Tylko, że jest jeden mankament MDW, mianowicie pytałeś kto naprawdę używa Amigi z wypowiadających się na tym portalu. Taki, że ja sie tutaj nie wypowiadam i wydaje mi się, iż ludzie używający Amigi na codzień robią podobnie, bo nie bardzo ortodoksyjnego amigowca cieszą komentarze typu: "kolejna bezsensowna strzelanka na classica" albo "nie lubie strzelać do kaczek". Komentowanie na amigowych portalach to w 90% albo bezsensowne docinkowe trolowanie do każdego newsa i wątku na forum głównie nie znając sie na rzeczy albo monotonne zrzędzenie, że to jest do dupy i jak ktoś w dobie PC może coś takiego jeszcze zrobić i komu sie wogóle chce coś takiego robić, już nie wspominając o tym, że 95% komentarzy konstruowanych i wysyłanych jest za pomocą PC. Na to wychodzi, że przykładowy kloniarz czytając sobie newsa na PPA o nowej lamerskiej grze woli sobię pofakać w komentach co to za kolejne badziewie na Ami wyszło, niż wyciągnąć z szafy amigę, zaraz obok po maszynie do pisania i maszynie do szycia od babci i odpalić choćby tylko dla picu tak dla pokazania, że amiga żyje i tym samym podbudować przy tym autora lamerskiej gry ale i rownież kogoś z wyższej półki do stworzenia czegoś konkretniejszego nie pisząc jakiś bluzg na temat produkcji skoro faktycznie komu się nie podoba. Chyba zdolnym i z odrobinką zapału do pracy programistom nie chce się cokolwiek robić nowego bo mają obawy, iż wypuszczając swóje dzieło z 90% amigowcow, portalowców komentując z Internet Explorer sponiewierają jego pracę.

A tak powracając do wątku na forum to faktycznie sceny już nie ma, co nie znaczy, że nie potworzymy, wraz z grubym melanżem od niedzieli do środy następnego tygodnia wraz z elektrem u mnie na chacie czegoś fajnego na ami. Jak chcesz sie czegoś dowiedzieć więcej co się dzieje z ludźmi z radiatora itp to możesz pisać Corector na: sordan@onet.eu, na GG nie, bo nie będzie klimatu:) A dla mnie klimat ponad wszystko. Ciekaw jestem czy wogóle widziałeś Hangovera. Przypominam sobie też czasy w których odwracałeś się od radiatora dostając jakiegoś paradoksyjnego syfonu do głowy za co Elektro sfakał cie nie raz w artykułach, których ty wogóle i tak nie czytałeś bo pomimo twojej wybujanej decyzji na temat odejścia z grupy i pisaniu artów do Eurocharta już dawno straciłeś zapał do bycia amigowcem, bądź scenowcem. Ale ja tam się nie gniewam:) Poprostu powiedziałem w 1999 roku, że kocham Amige. Z tego co wiem to teraz mamy 2006 i nadal jej używam na codzień. Tak więc spokojnie mogę powiedzieć, że będę używał jej jeszcze spokojnie przez kolejne 7 lat.

[#23] Re: Sorki za PC, ale... :d

@kempy, post #21

> Wkrótce (tm).

"prawie jak" termin :D
[#24] Re: Czy scena jeszcze żyje ???

@MDW, post #7

MDW napisał(a):

> Powiedz jeszcze kto z ludzi wypowiadajacych sie na tym portalu
> naprawde na codzien uzywa Amigi i na niej cos robi. :)

Turrican no ja jak nie wiesz to uzywam tylko i wylacznie klasycznej (czyli jedynej prawdziwej) Amigi, tylko nic na niej nie robie, bo nawet ten post sam sie napisal wariat?

[#25] Re: Sorki za PC, ale... :d

@cactoos, post #23

scena zdechła
[#26] Re: Czy scena jeszcze żyje ???

@sordan, post #22

kurcze, sordan, żółć i żal leją sie z twojej wypowiedzi... ale chyba nie warto rozwijać tego wątku, aby powstała kolejna "doniczegonieprowadząca" pogadanka o wyższości amigi nad pc. ja naprawdć bardzo szanujć ludzi, korzystających z amigi po dziś dzień i tak jak wszyscy na tym forum i wypowiadający sić na tym portalu, stojć na straży dobrego imienia amigi, bo chociaż nie używam amigi codziennie, ilekroć wyjmujć ją z szafy, czyszczć i odpalam, łezka mi sić w oku krćci.

a temat radiatorowy przedyskutujć z tobą mailowo.

[#27] Re: Czy scena jeszcze żyje ???

@sordan, post #22

hmm wiesz chcialbym miec w pracy pegasosa by moc odpisywac na takie komenty z IBrowsa czy Voyagera... ale tu nie mam ani amigi ani pegaza pod reka, wiec mam nadzieje ze nie zaliczasz ludzi piszacych z pracy a uzywajacych amig czy pegasosow na codzien za jakis pecetofcow.

[#28] Re: Sorki za PC, ale... :d

@Kokos, post #19

heh widze ze nawet stary modek extenda wrzucili :)

a tak w ogole to pozdro dla wszystkich. po paru latach nieobecnosci.. zaczalem wspominac stare czasy.. imprezy ludkow z suspect/lamers/mystic i wielu innych i.. od mysli do czynu rano byla mysl a pare godzin pozniej sie dowiedzialem ze bede mial znow amige 1200 :) heh wrzucilem mase kasy w pieca i nic z tego nie ma, to czas od nowa zbudowac sobie amisie jaka mialem w 2000 roku...

pozdro

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem