Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] dema TBL
Witam wie ktoś może skąd można zassać zarejestrowane pliki video z demami The Black Lotus? Dwa znalazłem na googleVideo: Starstruck i Silkcut. One są zaje*** :) i jescze trochę.

[#2] Re: dema TBL

@ZigZag85, post #1

Szukaj odnośników na ADA oraz Pouet.net. Sprawdź archiwa Scene.org, przeszukaj newsy na portalach (na PPA o kilku informowaliśmy, zarówno na forum, jak i w aktualnościach).
[#3] Re: dema TBL

@mailman, post #2

dziękuję, zaraz sprawdzę.

[#4] Re: dema TBL

@ZigZag85, post #1

zaladowalem Ocean Machine w najlepszej jakosci jakiej byl kiedys
dostepny w internecie. format DivX 640x400 okolo 200MB ~ LINK

[#5] Re: dema TBL

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #4

kurcze ten film tak sie przycina czy jest tak nagrany jakby z procka 040/25MHz albo i wolniejszego?

film mialem nagrany na plycie CDRW i bylem pewien, ze z winy plyty mi sie przycina na DVD, a tu wczoraj wypalilem sasiadowi jako bonusik na plycie DVDR odpalam i tak samo, muzyka leci ok.



[#6] Re: dema TBL

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #5

Filmik chodzi płynnie - chciałbym mieć Amisię która by go uciągnęła w takiej jakości... pozostaje mi tymczasem obejrzeć go na niekoniecznie odpicowanym piecu i chodzi bardzo ładnie.
[#7] Re: dema TBL

@Yanoosh_Shoonay_, post #6

dzieki za sprawdzenie :)

[#8] Re: dema TBL

@Yanoosh_Shoonay_, post #6

ja "normalnie" ogladam to demo na A1200 AGA PPC 240MHz pod MorphOS i widze, ze nawet PPC 200MHz w zupelnosci powinno wystarczyc na emulacje 68k dla tego dema. Starstruck tez daje rade, ale na 603e 200MHz to watpie choc i tak bedzie szybciej jak na prawdziwym 68040/40MHz, a Relic to u mnie pod MorphOS na JIT tak smiga jakby mial 50 fps na AGA

[#9] Re: dema TBL

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #8

To moze dla mnie tescik Maturefurk - Lapsuus, Iris-Heartcore i Kilofix?

[#10] Re: dema TBL

@Lokaty, post #9

> Maturefurk - Lapsuus

demo dziala z emulacja JIT jak bez JIT czyli kod jest taki, ze przelacza sie z JIT na interpretowany i demo dziala u mnie jak na szybkim 030. demo lacznie z muzyka jest slabe.

> Iris-Heartcore i Kilofix?

u mnie nawet pod AmigaOS na A1200 68040/30 nie dzialaja te dema tzn animacja w obu zatrzymuje sie juz na starcie i gra tylko muzyka.

[#11] Re: dema TBL

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #10

> Maturefurk - Lapsuus

demo dziala z emulacja JIT jak bez JIT czyli kod jest taki, ze przelacza sie z JIT na interpretowany i demo dziala u mnie jak na szybkim 030. demo lacznie z muzyka jest slabe.


Wedlug mnie jest "z jajem"...

> Iris-Heartcore i Kilofix?

u mnie nawet pod AmigaOS na A1200 68040/30 nie dzialaja te dema tzn animacja w obu zatrzymuje sie juz na starcie i gra tylko muzyka.


Przez to chcialem sie dowiedziec ja dzialaja pod MOSem - u mnie wystepuje identyczny efekt na prawdziwym 68k.

[#12] Re: dema TBL

@Lokaty, post #11

Maturefurk - Lapsuus rulez:) a tak powaznie zawsze mi sie wydawalo ze demka TBL sa najlepsze, ale ostatnio spedzilem dwie nocki na ogladaniu dem i musze przyznac, ze jednak kilka innych je przebija:)

[#13] Re: dema TBL

@Lokaty, post #11

Przez to chcialem sie dowiedziec ja dzialaja pod MOSem - u mnie wystepuje identyczny efekt na prawdziwym 68k.

Umnie na BPPC 060/240 demko [i]Iris-Heartcore
jedzie od poczatku do końca! Fajne..
[#14] Re: dema TBL

@BULI, post #13

Umnie na BPPC 060/240 demko Iris-Heartcore jedzie od poczatku do końca! Fajne..

Bo to demo nie przyjmuje nic innego do wiadomosci jak wlasnie 060... ja na swoim BPPC mam 040 i moge zapomniec... a ze fajne to wiem :) bo widzialem.

[#15] Re: dema TBL

@Lokaty, post #14

Dziwne, bo na moim Apollo 040/40 też je w całości oglądałem.
[#16] Re: dema TBL

@kempy, post #15

To juz nie wiem co jest nie tak... moze moje 040 (defective)?

[#17] Re: dema TBL

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #8

ja "normalnie" ogladam to demo na A1200 AGA PPC 240MHz pod MorphOS

Kurde, ale się ździwiwłem! Nie tyle emulacją 68k ale tym że AGAta pokazuje obraz..

demo lacznie z muzyka jest slabe.


Zdecydowanie mam odmienny gust. Podoba mi się, jedno z lepszych..
[#18] Re: dema TBL

@Lokaty, post #9

Maturefurk - Lapsuus na 060/66 chodzi idealnie :)

[#19] Re: dema TBL

@ZigZag85, post #1

wejdz na YouTube tam od groma jest dem z Amigi ...TBL takze !!!! OK
[#20] Re: dema TBL

@HOŁDYS, post #19

na video.google.pl masz do wyboru trzy jakosci w trzech formatach divx flv mp4 i do tego sa tez wszystkie filmiki z youtube pelna wygoda, ale i tak wole ogladac w pelnej jakosci najlepiej na mojej A1200

[#21] Re: dema TBL

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #20

Owszem video na necie jest wygodne ale nie ma porównania do orginału (chodzi o jakość bo o klimacie nie wspomne ;) )
[#22] Re: dema TBL

@BULI, post #21

Sprawdzam sobie ostatnio jak chodzą różne dema na PPC z 040/25 kręconym do 33. Zacząłem od TBL i od razu problem - albo wieszają się na amen albo podczas animacji 3D wystepują okropne artefakty na ekranie. Czy to normalne?

[#23] Re: dema TBL

@AceMan, post #22

Obstawiam, że masz walnięte FPU w 040. Sprawdź np. czy mp3 grają dobrze na mpega040fpu.library.



Ostatnia modyfikacja: 05.03.08 21:51
[#24] Re: dema TBL

@AceMan, post #22

a relic i pulse z nvx dzialaja dobrze?

[#25] Re: dema TBL

@AceMan, post #22

moze procesor sie zabardzo grzeje? sprobuj go "odkrecic"

[#26] Re: dema TBL

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #24

Ostatnio znalazłem jeszcze jedno demko TBL "Suicide Barbie", wygląda na demo robione pod konsolę psp, a nie amigę czy blaszaka. http://www.youtube.com/watch?v=zxaBHMNaPIY

[#27] Re: dema TBL

@Gżegżółka, post #26

Bo to jest demko z PSP :). Bardzo fajne zresztą...

[#28] Re: dema TBL

@BULI, post #21

Klimat to tylko pod big screenem był, jak ludzi bili brawo przy fajnych efektach i ani oryginalny komputer ani wideo z youtube ci tego nie da... ale projektory są teraz bardzo tanie więc ....

[#29] Re: dema TBL

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #24

>> Sprawdź np. czy mp3 grają dobrze na mpega040fpu.library.
>> a relic i pulse z nvx dzialaja dobrze?


Ok, sprawdzę jutro i dam znać :)

[#30] Re: dema TBL

@jimiche, post #28

Pomysł świetny.. raz już się tym bawiłem (pożyczony projektor na jedna noc) ale brakło "świadomej" publiki. Tym co ogladali podobało się wszystko!! Po kilku ..
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem