Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Mind Candy Vol.2
Fajna sprawa ten krążek. Ma ktoś rozeznanie o tym ile i jakie inne publikacje tego typu sie ukazywaly i gdzie je mozna nabyc?

I drugie pytanie, czy bylo jakieś wydanie wszystkich, powtarzam WSZYSTKICH dem wydanych na Amige (takze tych dla AGA) w formie divx/iso/rom itp?

Gdzie cos takiego można zdobyć? Szukałem na p2p ale w całym zatrzęsieniu tego co wyświetla wyszukiwarka licze na jakąś konkretną nazwę kompilacji.

[#2] Re: Mind Candy Vol.2

@Duracel, post #1

A nie lepiej poprostu kupic?

[#3] Re: Mind Candy Vol.2

@AmiChris, post #2

Jak mi podasz adres sklepu w Warszawie i okolicach to z pewnością pojade i kupię :>

[#4] Re: Mind Candy Vol.2

@Duracel, post #1

na plycie "DEMO I" jest tyle dem, ze nawet nie pamietam czy wszystkie lacznie z interkami ogladalem ponad dziesiec lat temu jeszcze majac Amige CDTV, a co dopiero je wszystkie zgrac. tej plyty juz nie mam :(



"DEMO II" juz mniej ciekawa.



stacjonarne DVD recordery maja coraz lepsza jakosc zapisu i nawet tanieja, wiec czas pokaze OK



Ostatnia modyfikacja: 17.12.06 12:48
[#5] Re: Mind Candy Vol.2

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #4

Mam A500, A1200, CD32... Na krazkach do CD32 posrod gier jest tez kilka demek (w tym i na AGA), ale dziwi mnie ze do tej pory nikt nie zebral wlasnie demek Agowych i nie wydal ich na jakims powszechnie dostepnym nosniku i formacie, tak jak to w przypadku Mind candy 2 uczyniono.

Tez mam bzika na punkcie sceny Amigowej. Zreszta demkami zachwycalem sie juz za czasow mojego Atari XL (Fucked Vocabulary, Perestrojka itp. itd.) potem C64 i wspaniale czasy Amigi. Faktycznie do dzisiaj podczas zakrapianych wspominek z kumplami zdarza mi sie odpalic Amige, ale niestety coraz wiecej dyskietek daje po sobie znac slad minionego czasu. Przydalaby sie megakompilacja na jakims dysku DVD.

Swoja droga na PPA co jakis czas jest chyba wiadomosc kolejnego uaktualniania kompilacji demek Amigowych. Ktos moze mi po krotce wyjasnic czy to sa wersje pod UAE w adf'ach czy moze jakis inny format i na czym mozna je odpalic?

Szczegolnie gdy sobie troche wypije ze starymi kumplami czuje przeogromny glod Amigi a to chyba wiadomo co znaczy. Konczy sie nostalgia, sluchaniem moich starych modulow, demek takich jak Desert Dream, Enigma itd.

btw. Bylo takie demko chyba Kryptoburners w ktorym na poczatku lecial taki olbrzymi miecz, kojarzy ktos tytul? :)

[#6] Re: Mind Candy Vol.2

@Duracel, post #5

Bylo takie demko chyba Kryptoburners w ktorym na poczatku lecial taki olbrzymi miecz, kojarzy ktos tytul?


Po informacje o tym gdzie znaleźć kompilacje amigowych dem i odpowiedzi na takie pytania zapraszam na www.amiscena.org

[#7] Re: Mind Candy Vol.2

@Duracel, post #5

btw. Bylo takie demko chyba Kryptoburners w ktorym na poczatku lecial taki olbrzymi miecz, kojarzy ktos tytul?

Jak dla mnie to jakaś produkcja grupy Alcatraz.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem