Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Amigowa grafika na punkową płytę?
Witam pewna kapelka chce nagrać płytkę/demo tylko na Amidze - chce też aby graficznie była okraszona amigową produkcją - skąd można legalnie wziąć, ewentualnie kto mógłby przygotować jakąś grafe utrzymaną w klimacie HC PUNK? Oczywiście z małym boingballem i logo Amigi na froncie - żeby było jasne że to total underground - czy ktoś mógłby pomóc?
[#2] Re: Amigowa grafika na punkową płytê?

@zangief, post #1

zamiast rypać na 3 strunach w gitarze zamierzają korzystać z protrackera ?

[#3] Re: Amigowa grafika na punkową płytê?

@zangief, post #1

fajny pomysl powodzenia zycze ;)
p.s mozna gdzies w sieci posluchac utowrkow tej kapelki ?

[#4] Re: Amigowa grafika na punkową płytê?

@zangief, post #1

Madd i Mustafa na pewno pomogą :)

[#5] Re: Amigowa grafika na punkową płytê?

@Hellena, post #3

dzięki za życzlkiwe słowo - podeśle ci emptrzy na e-mail zaraz po nowym roku (nie mam przy sobie) - pzdr
[#6] Re: Amigowa grafika na punkową płytê?

@aMifan, post #4

O fajnie :D a jak mogę się z nimi skontaktować
[#7] Re: Amigowa grafika na punkową płytê?

@zangief, post #1

spróbuje jeszcze raz - może ktoś jednak może pomóc w tej sprawie? kapelki można posłuchać i zobaczyć na: www.myspace.com/thenaturatband
[#8] Re: Amigowa grafika na punkową płytê?

@zangief, post #7

dzieki za linka na priv ;) stary klasyczny punk , kiedys tego sluchalem sporo , w zespole sa dobrzy gitarzysci podoba mi sie ich wymiatanie, a wokal 100% punks klasyk :)
a co do pomocy to ja nie bardzo , ale ribiata pomuzcie towarzyszom ! OK

p.s chetnie kupie plyte jak wyjdzie
p.s 2 moge pomuz cos z graficzka , ale talent ze mnie nie za specjalny :P



Ostatnia modyfikacja: 02.05.07 23:34
[#9] Re: Amigowa grafika na punkową płytê?

@Hellena, post #8

dzięki za dobre słowo, jak masz coś to dawaj te graficzki na maila pokaże chłopakom, jak tylko wyjdzie płytka to ci wyśle pozdro OK
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem