Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#61] Re: Gift by Potion

@skipp, post #59

Nooo "Ultra Geek", pokfal sie ;) OK ...

[#62] Re: Gift by Potion

@jimiche, post #60

Hehe, człowieku :) Nie wiesz co mówisz. Chcesz wyliczankę? To masz: to są moje Amigi (wszystkie na chodzie!)

1. A1200D - Blizzard 1260/50, 64MB
2. A1200T - Apollo 1240/40, 64MB
3. A1200T - GOŁA :)
4. A4000D - Commodore 3640, 16MB, Toccata
5. A600, 2MB :)

Mam jeszcze lekko uszkodzoną płytę główną A1200 i jakieś sloty Zorro III do niej =)

A co do muzyki... hm, na razie cisza w tym temacie - aczkolwiek dość stare kawałki jako Andromeda są na stronie [url]http://andromeda.mp3.wp.pl[/url]. Teraz tworzę psy-trance jako Ultrageek, oraz nu-skool breaks jako Urban Pulse (ale niestety już nie na Amidze). Ten ostatni projekt będzie niedługo miał swoją stronę http://www.urbanpulse.net. Póki co postaram się zorganizować coś gdzieś, żeby kawałki były do ściągnięcia. Jak ktoś zainteresowany proszę o priva.

[#63] Re: Gift by Potion

@mic, post #4

no nie gadajcie ze Gift nie widzieliscie ja byla na tym party i braw dla kodera nie bylo konca !!! jest to najlepsze intro64k na Amige .. sample generowane i textury takze bardzo duzo efektow duza dynamika..
Nawet lepsze niz intra Scoopexu ..

zapraszam www.loda-szmato.pl
Portal wbrew pozorom Amiscenowy
[#64] Re: Gift by Potion

@HOŁDYS, post #63

No to zobacz jeszcze "Planet Potion", "Suicidal" i "Option"... kazda z tych produkcji miazdzy! :D Ahhh... jak dobrze miec PAŁERpc w AMI

[#65] Re: Gift by Potion

@Lokaty, post #64

powiem ci ze widzialem :))) tez mialem powerke .. ale tak szczerze bylem rozczarowany context2switchami porazka !!!! MOS byl w powijakach ..zaplacilem grube pienieadze za PPC 200 @ 225 mhz + 040/25 + 96 MB (64+32) .. i sie cholernie rozczarowalem ..
[#66] Re: Gift by Potion

@HOŁDYS, post #65

No coz - zycie... ja wrecz przeciwnie. Dzisiaj i tak traktuje amige mniej osobliwie. Jednak przyznam, ze system pod PPC widocznie podnosi uzytecznosci tych maszynek. Swoja droga amigowa scena w moich oczach wypada znacznie ciekawiej pod pewnymi wzgledami w porowaniu do innych platform. Szkoda tylko, ze nie wiele sie obserwuje ostatnio jakichs amigowych WIEKSZYCH "smaczkow" (pokroju Elude itp.)...



Ostatnia modyfikacja: 24.06.2008 18:11:37
[#67] Re: Gift by Potion

@Phibrizzo, post #1

Jako przebrzydła WinUAE-ofca, śpieszę donieść, że jestem po projekcji tego intra na WinUAE 1.5.0. Poszło bez s-s od razu, tak samo na 1.4.6 i 1.3.2 (ale już całego nie oglądałem, bo długie toto).
Przy okazji chciałbym tylko wcisnąć, że w weekend udało mi się odpalić Mawi-Senzala i Elude-Soliloquy, które to baardzo lubiły krzaczyć.
Wystarczy wyłączyć opcję FPU support w ustawieniach CPU and FPU...u mnie przynajmniej tak chodzą bez żadnych krzaków i z rozsądną prędkością. :D



Ostatnia modyfikacja: 24.06.2008 23:39:31
[#68] Re: Gift by Potion

@Dave, post #67

Ponownie śpieszę poinformować, że demo Kiero+Ubik - Nameless z Riverwash 2007, po wyłączeniu opcji FPU support, daje się włączyć i obejrzeć bez krzaków i innych podobnych. Dołączam w tym temacie, gdyż post wyżej coś tam wspomniałem o 2 innych demach.



Ostatnia modyfikacja: 22.08.2008 13:45:34
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem