Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] BP2oo7_stuff
http://www.pouet.net/party.php?which=450&when=2007

jak na razie wiem tyle.. jak ktoś ma inne linki z większą ilością staffu to dajcie znać ... aha jeszcze demoscene.tv nadaje relację.

[#2] Re: BP2oo7_stuff

@jimiche, post #1

ftp://ftp.untergrund.net/breakpoint/2007


już jest osiem produkcji na amisie. wiec biore sie za oglądanie stafuu.

[#3] Re: BP2oo7_stuff

@jimiche, post #2

zmienił się link podaj za www.pouet.net nowy do stafuu ftp://ftp.untergrund.net/users/breakpoint/2007/


co mogę tak na szybko napisać.. intro 4k kooperacja lns i eph rozwala... napisze może inaczej jak je odpaliłem pod DRagonem to mi włosy dęba stanęły jak po dobrym proszku :P.
Co do interek 64k to wczoraj zobaczylem tylko produkcje rno i iris ale obie raczej cienkie ( w porównaniu ze 4k intro).

Demka na C64 to poprostu klasa sama w sobie widac że scena C64 wraca do formy z przed 10 lat... konwersja desert dream w wykonaniu horus i resurection zabija. demko oxyron jest świetne i ma super kolorowa grafikę, demko Fairlight nie jest juz takie dobre ale tez wszystkie routinki stoja na wysokim poziomie. Pojawiają sie w koncu bardziej wyszukane efekty w rozdzielczościach 160x200 czy nawet fli interlace (jeden z efektow w desert dream).


dobra połykam dalej stafik...

[#4] Re: BP2oo7_stuff

@jimiche, post #3

Hmm, a gdzie stuff z amiga demo ? Gdzie demo kiera ? Pewnie na dniach pojawi sie wiecej plikow.
[#5] Re: BP2oo7_stuff

@deez, post #4

Amiga demo o ile pamiętam dopiero pojawi się po 22 albo 23.

3mam kciuki za Kiero(wnisiosa)!

Go Kiero!!!! OK

[#6] Re: BP2oo7_stuff

@Sir_Lucas, post #5

22:00 nalezy sie przygotowac ci co maja możliwość niech oglądają "lajf" z demoscene.tv

[#7] Re: BP2oo7_stuff

@jimiche, post #6

Jak tylko się pojawią dema, natychmiast włączam moją A4000 z Cyberstormem MkII 060 !!!

To będzie uczta!!!



Ostatnia modyfikacja: 08.04.07 14:49
[#8] Re: BP2oo7_stuff

@jimiche, post #6

oki właśnie zobaczyłem demo tbl... niestety na psp, oczywiście killer jak mało co nawet demko trsi na x360 może sie schować. Ciekawe co będzie o 22:00 :).

[#9] Re: BP2oo7_stuff

@jimiche, post #8

Mam neo256, czy można to oglądać w gorszej jakości, tak żeby mi nie cięło?

[#10] Re: BP2oo7_stuff

@Malin, post #9

szkoda kierownika bo tylko on pokazał demo na poziomie i nie miał z kim konkurować. reszta dno mimo tego ze było 9 produkcji.



Ostatnia modyfikacja: 08.04.07 22:55
[#11] Re: BP2oo7_stuff

@jimiche, post #1

Tak więc demo compo już się właśnie skończyło :(
No i myślę, że zdecydowanie polska produkcja Madwizards była najlepsza... :)OK Zresztą nie mieli oni wielkiej konkurencji :( :(
[#12] Re: BP2oo7_stuff

@ntx, post #11

demo madwizardsów ładniutkie

[#13] Re: BP2oo7_stuff

@jimiche, post #1

No i po ami demo compo - mogę się tylko zgodzić z przedmówcami - jeśli ktos znajdzie namiar na te produkcje - fajnie jesli rzuci linkiem ;)
[#14] Re: BP2oo7_stuff

@jokov, post #13

kiero ma wypuscisc avika z klatek zgrywanych przez samo demo

[#15] Re: BP2oo7_stuff

@rzookol, post #14

Póki co, chce exe tego dema.
[#16] Re: BP2oo7_stuff

@jimiche, post #10

Faktycznie, reszta tych dem to było dno. Spodziewałem się czegoś lepszego, dobrze że MAWI się pokazało. No i okrzyki "AMIGA!!" po zakończeniu compo :).

[#17] Re: BP2oo7_stuff

@Malin, post #16

No tak, rzeczywiście krzyczeli, ale na pewno nie z radości...
Za to w PC compo wystąpiła grupa Andromeda (chyba po raz pierwszy na PC)... ogólnie klimat ich dema miał coś z Nexus7, tak więc chociaż to było pocieszające. Ale dopiero Panowie z farbrausch pokazali co można wydusić z poczciwych PC
[#18] Re: BP2oo7_stuff

@ntx, post #17

Ta Andromeda rządzi na scenie pecetowej od kilku ostatnich produkcji.
Wygrali pc demo compo już chyba ze dwa razy. Poza tym ta Andromeda
to nie jest tamta od Nexus7. To zbieg nazw. :) Zresztą
"Andromeda" to tylko kawałek nazwy tej grupki. Pełna nazwa
jest trochę dłuższa.

Farbraush wymiótł. :) Publika szalała z tego co widziałem na
demoscene.tv. :) Ja nie wiem skąd takie grupy jak Andromeda, TBL,
Farbrausch biorą pomysły... To naprawdę trzeba mieć trochę inaczej w
głowie żeby wpaść na tak ciekawe pomysły. To nie są po prostu scenki.
Tego nie ma sensu robić, bo i tak dzisiejsze gry wyglądają i działają
lepiej. Skoro dema sa dużo mniej zaawansowane niż gry to właśnie
powinny mieć to coś czego w grach nie ma i nie będzie. Farbrausch,
Andromeda i może trochę TBL (ale tylko trochę) to kumają. Reszta robi
scenki z biegnącym po wyspie kulawym nosorożcem. ;) ;) ;)

[#19] Re: BP2oo7_stuff

@MDW, post #18

http://denise.polarboing.com/download/breakpoint2007/ tutaj są zgrane streamy z compotów więc jak ktoś niema windowsa a ma sprzęt który uciągnie aviki, to może sobie zobaczyć. Po rozczarowaniu amiga demo compo nie miałem już ochoty oglądać dem na pc. ale teraz sobie zobaczę :).


Inna sprawa to to że coś mi się wydaje że to ostatni raz w tym roku gdy zobaczmy coś nowego na amigę. Z pozytywnych rzeczy to powrót Kiero (no chodzi o 68k) i Optimy.

A co do Andromeda Softwer Developer (ASD) to ta grupa chyba istnieje od 1998 roku. Z tego co jeszcze kojarzę to pochodzą z Grecji (ale w tym wypadku mogę się mylić).

dodano

http://www.pouet.net/prod.php?which=30253 a może faktycznie to ta stara andromeda ?? :)



Ostatnia modyfikacja: 09.04.07 11:46

tak tak to ta prawdziwa andromeda... z mr. Hyde, Archmage, Interphace i dr.Jekyll



Ostatnia modyfikacja: 09.04.07 11:58
[#20] Re: BP2oo7_stuff

@MDW, post #18

Sorry za zwrócenie uwagi, ale co do Andromeda, to chyba się mylisz:

http://pouet.net/groups.php?which=196
http://pouet.net/groups.php?which=1317



Andromeda i Andromeda Software Development to dwie rózne grupy. W Andromedzie działają te same osoby, które były odpowiedzialne za Nexus 7. (Hyde, Archmage...).
[#21] Re: BP2oo7_stuff

@jimiche, post #1

Właśnie na BP2007 jest demonstracja Clone-A :)
[#22] Re: BP2oo7_stuff

@ntx, post #20

Faktycznie się myliłem. Nie wiedziałem, że to ci sami ludzie, którzy
kwiele lat temu tak zarządzili na Amidze Nexusem7. Faktycznie to ci
sami! :) Ja oglądam te ich dema na pc od dawna i nie zwróciłem uwagi.
:) Może dlatego, że amigowych dem nie oglądałem wieki i zwyczajnie
zapomniałem. :) No ale ta Andromeda działa już od dawna na PC i to co
robią naprawdę wygląda ciekawie. Inaczej niż pozostałe produkcje.

Sorry za pomyłkę. :)

[#23] Re: BP2oo7_stuff

@ntx, post #20

sorki ntx już wiem :), faktycznie powrót króla. Demko nawet przyjemnie chodzi na moim lichym lapku.

[#24] Re: BP2oo7_stuff

@jimiche, post #19

Ja szykuje sie na BreakPoint za kilka lat, już prawie kręcę sześcianem... :).

[#25] Re: BP2oo7_stuff

@deez, post #15

Jak na razie nigdzie nie ma - mimo, że pctowe compo się skończyło dużo później produkcje są od dawna na puet.net - a o ami demach nic nie słychać :(
[#26] Re: BP2oo7_stuff

@jokov, post #25

Skandal. ;)
[#27] Re: BP2oo7_stuff

@deez, post #26

Już powoli się pojawiają. Jak narazie jest demko fleetwood i Supergroove.

[#28] Re: BP2oo7_stuff

@MDW, post #18

Farbraush wymiótł.

Ba, demko zajebiste, a ja się zastanawiam jak oni to zmieścili w177 kb . Co by nie mowić szczena mi opadła . :D

[#29] Re: BP2oo7_stuff

@Olo, post #28

Nie wiesz ? W 640kb zmieści się wszystko.

[#30] Re: BP2oo7_stuff

@jokov, post #25

jak to mawiają "demo mawi najlepiej ogląda się w AVI."

ftp://ftp.jormas.com/breakpoint/2007/Amiga_Demo/Videos/BP07_AmigaDemo_MadWizards_Senzala_XViD.avi

oczywiście server untergrund jest przepełniony :(. więc się trudno dostać :(. xoś mi się wydaje że do rana trzeba czekać.

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem