Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Wielka paczka modkowa
Elo elo 3 2 0!

W imieniu moim i Maliniaka vel SMS (Spin My Szescian) chciałbym ładnie zapytać czy ktoś zna miejsce lub ew moglby udostępnić swój zbiór.. o co chodzi..

Szukamy paczki zip/rar/lha/etc w której byłby starannie wyselekcjonowany zbiorek modków. Osobiście najchętniej ściągnę coś takiego od jakiegoś polaka coby się na jakieś polskie produkcje załapać. :)

THX.

Kokos und Malin vel SMS (wam też kojarzy się SMS z dresem? ;d)

[#2] Re: Wielka paczka modkowa

@Kokos, post #1

Potwierdzam chęć pobrania i w pełni zgadzam się z moim Kokosikiem :*. .

[#3] Re: Wielka paczka modkowa

@Malin, post #2

Moja malinka.. jupi! miłość w serduszkach wub całus cmok bohater ;)



[#4] Re: Wielka paczka modkowa

@Kokos, post #1

A już myślałem, że gdzieś udostępniłeś jakąś pakę z modkami do zassania... Snif.. :(

Chodzi o to, żeby modki były poukładane tak jak na SceneXplorerze - gdzie każdy autor ma swój katalog? Tak to tylko w w.w. Chyba, żeby "zczesać" jakieś scenowe www...
[#5] Re: Wielka paczka modkowa

@Kokos, post #1

Ale o jakie modki Wam chodzi? Wyrippowane z dem/intr? A może konkretnych muzyków? Szukaliście na AMP-ie?
[#6] Re: Wielka paczka modkowa

@APC74, post #4

Fakt. Udostępniałem to co było na MACD. Ale to już mam oklepane. ;d

Nie musi być w żaden sposób posegregowane. :)

A zależy mi, żeby to nie było z serwisu "wszystko jak leci" tylko, żeby to był zbiorek jakiegoś Pana ci się zna. O. ;d

[#7] Re: Wielka paczka modkowa

@mailman, post #5

Absolutna dowolność.

AMP to jak mniemam serwis z modkami.. No właśnie o to chodzi by była to paczuszka pieczołowicie zebrana przez jakiegoś sympatycznego pana a nie jakaś huzia na juzia. ;d

[#8] Re: Wielka paczka modkowa

@Kokos, post #7

Ludzie mają różne gusta, więc jeżeli czegoś nie określicie, to nie wiem czy się doczekacie. Proponuję obadać AMP-a.
[#9] Re: Wielka paczka modkowa

@mailman, post #8

Gusta? Przecie wszystkie mody to albo rypcium-pypcium, albo jakieś zsamplowane przekleństwa. ;d

A serio. Ja jestem wszechstronny i nie zaboli mnie w ogóle jeśli ktoś udostępni jakąś swoją kolekcje, a ja to ściągnę i okaże się, że kiszka. No risk - no fun. :]

Zresztą wiem, że ludzie praktykują tego typu dzielenie się swoją kolekcją (i to jest fajne!), bo już nie raz coś takiego widziałem. Ostatnio niestety coraz rzadziej.. :(

[#10] Re: Wielka paczka modkowa

@mailman, post #8

Ja poszukuje dobrych modułków z amigowych gier, scenowe produkcje również mile widziane. Obadam AMPa. Widziałem modki na exotica, ale chodzi mi o całe duże archiwum z nimi, nie chce mi się ściagać kilkuset małych pliczków :).



Ostatnia modyfikacja: 10.04.07 14:32
[#11] Re: Wielka paczka modkowa

@Kokos, post #1

Swego czasu ogromniasta paczka modułów wszelakiej maści znajdowała się na underground-gamer. Zestaw 4 cd, posegregowany głównie na autorów wykonał (IIRC) niejaki Gryzor w latach (IIRC) '96 - '99.
Poszukam, a w miarę możliwości mogę udostępnić jeszcze parę (5 IIRC) zaproszeń

---=== POST WYEDYTOWANY ===---
Zestaw nazywa się Mods Anthology, 18096 Modów w 2148MB (spakowane do 1,18GB), podzielonych na kompozytorów, grupy i inne.
Zawiera modki Dreamer'a, Scorpik'a czy pewno wielu innych polaków.
Do you like music?
Do you like computers?
Do you like computer-music?
Then, this collection is what you need!
4 CD-Roms full of music modules!
More than 18,000 mods of any format [MOD, S3M, XM, IT, Amiga Synthetics...] all sorted by Composers in priority, by Groups, then by Kinds;
all stored in uncompressed form, readable under all the major platforms.
Coming along with 11MB of Module Lists [ASCII, AmigaGuide...] and 25MB of Module Players and Trackers for many computers.

Released with full agreement from more than 200 musicians [PC and Amiga Scene] who provided me with a personal info-file and picture, as well as many previously unreleased modules!

Enjoy this 7-years titanic work! Prepare to listen to 1000+ hours of music!

Author of this collection: Nicolas 'Gryzor' FRANCK.

Author of CD-Cover-Pic: Nicolas 'Elizium' ARFEUIL.

CD-1 Composers [A-F] 2719 Mods 438MB
CD-2 Composers [G-Q] 3417 Mods 574MB
CD-3 Composers [R-Z] 2263 Mods 371MB
Groups 1458 Mods 194MB
CD-4 Miscellaneous 2857 Mods 497MB
Synth / Exotic Formats 5382 Mods 74MB

18096 Mods 2148MB




Ostatnia modyfikacja: 10.04.07 16:53
[#12] Re: Wielka paczka modkowa

@Malin, post #10

Mam taką paczkę, 550 MB modułów. Tylko aktualnie nie mam gdzie wrzucić.

[#13] Re: Wielka paczka modkowa

@Fei, post #12

Fei, torrent or jakiś rapid-share-like-site. :] Z torrentem baaardzo chętnie poseeduje. THX! :)

[#14] Re: Wielka paczka modkowa

@Yanoosh_Shoonay_, post #11

Ooo. :) Byłoby dziarsko! Prosze, prosze, plx, plx - poszukaj i zarzuć nam. :) W razie czego torrent seeder gwarantowany. :]

[#15] Re: Wielka paczka modkowa

@Kokos, post #14

Spoko, znalazłem - są nawet 2 seedy ;)
Potrzebuję tylko Twego maila, na którego wyślę Ci zaproszenie i możesz ssać (oraz seedować i nabijać ratio :D ) do woli :)
[#16] Re: Wielka paczka modkowa

@Yanoosh_Shoonay_, post #15

Mail wysłany na maila. :]

Maliniakowi vel SMS też coś odpalić cza. :]

//A - zapomniałbym - THX. ;]



Ostatnia modyfikacja: 10.04.07 17:53
[#17] Re: Wielka paczka modkowa

@Kokos, post #16

Zaproszenie wysłane, zainteresowanych informuję że mam jeszcze 4 zaproszenia.
Nie orientuję się do końca jak to teraz jest z polityką zaproszeń na UG, ale Kokos albo już jakieś posiada, albo wkrótce w miarę seedowania powinien się takowych dorobić ;)

W razie kłopotów ze znalezieniem się na nowej stronie, oto także link do w.w. torrenta: http://www.underground-gamer.com/details.php?id=13244
[#18] Re: Wielka paczka modkowa

@Yanoosh_Shoonay_, post #17

Iiiiiihaaaa! Jutro w pracy ludzie będą się dziwić, że net im kiepsko działa - powiadam Wam. ;)

THX. :)

Swoja drogą fajny site! W końcu coś ciekawego..

No i ta antologia.. toż to vol 1! Czyżby był gdzieś vol 2? Raczej nie, ale może kiedyś.. ;]

THX! THX!

Invitesów póki co zero, ale jak ktoś ma ochotę niech mówi na zapas. :]

[#19] Re: Wielka paczka modkowa

@Kokos, post #18

> No i ta antologia.. toż to vol 1! Czyżby był gdzieś vol 2?
> Raczej nie, ale może kiedyś.. ;]

Hmmm, chyba nie, to chyba jedynie okładka z pierwszego cd a więc volumów jest 4 sztuki i wszystkie znajdują się w tym zestawie...
[#20] Re: Wielka paczka modkowa

@Kokos, post #1

Pod tym adresem

ftp://ftp.modland.com/pub/modules/

znajdziesz duży zbiór modułków podzielonych wg typów i autorów.
Wystarczy odpalić jakiegoś klienta ftp i ssać ;)

P.S. W katalogu Protracker jest 143 autorów w tym modułów Scorpika 41 sztuk.



Ostatnia modyfikacja: 10.04.07 18:24
[#21] Re: Wielka paczka modkowa

@APC74, post #20

Widzisz misiek... Problem w tym, że to jest all in one, a nie kolekcja w sensie kolekcja a nie kolekcja, rozumiesz. No. :)

[#22] Re: Wielka paczka modkowa

@Kokos, post #21

No jak nie rozumiem, jak rozumiem przecież no. ;) Odpal klienta ftp przeciągnij sobie katalog Protracker na dysk... Spróbuj... a nie pożałujesz...

P.S. Tak wiem - pieczołowicie dobierane itd. przez jednego człowieka. W tym przypadku masz kolekcję dobieraną bardzo pieczołowicie przez kilku ludzików...



Ostatnia modyfikacja: 10.04.07 18:29
[#23] Re: Wielka paczka modkowa

@APC74, post #22

A co to ja? Darmowy mirror czy co? ;)

[#24] Re: Wielka paczka modkowa

@Kokos, post #23

OŻ! W mordeczkę... Kapnął się... :D
[#25] Re: Wielka paczka modkowa

@Kokos, post #1

Cze.

Mam taką "paczkę" tj. płytkę... Swego czasu kolega z grupy przygotował ją dla mnie i jest to jakieś 660 Mb spakowanych modułów. Masa dobrej muzyki. Poselekcjonowanych wg. twórców. Do tego mogę dorzucić trochę rzeczy które zrobili nasi muzycy lub też takie które otrzymaliśmy do wykorzystania, a nie zostały jednak użyte z powodu... "zejścia ze sceny" (nieźle brzmi ). Są to kawałki XTD'a, Peters'a, DAN'a, XCEED'a(Snoopy) i może kogoś jeszcze. Musiałbym sprawdzić. Być może niektóre z nich nie trafiły do tej pory do sieci.

Problem tylko jeden. To wszystko jest w szafie w PL, ale... za 2 tyg. będę w kraju, więc przytargam ze sobą ten stuff i będę mógł podesłać.



Ostatnia modyfikacja: 10.04.07 18:34
[#26] Re: Wielka paczka modkowa

@Deftronic/..., post #25

Def, przypomnę się za 2 tyg... FAK! Mam nadzieje, że masz na myśli 2 tygonie, a nie dwa tygodnie w sensie amigowe dwa tygodnie.. :]

THX!

[#27] Re: Wielka paczka modkowa

@Deftronic/..., post #25

Za 2 tygodnie powiadasz... ;)

Tylko nie zapomnij, bo smaku mi narobiłeś szczególnie na te wcześniej niepublikowane.
[#28] Re: Wielka paczka modkowa

@APC74, post #27

Nie, nie... To będą faktycznie 2 tyg. plus niecały tydzień pobytu - wychodzi więc 3 tyg. . Na bank przytargam tę płytę plus parę innych min. stuff scenowy od najstarszych grzmotów (pamięta ktoś grupę Fluffy Bears? A muzyka Volture - o ile pamiętam tak się to pisało - z tej grupy? Znany wszystkim anty-atari-song to jego dziełko...) po rzeczy do roku 1998... Jest tam sporo rzeczy, o które ludzi pytali się na forum typu Prezydemo i inne stare (i dużo starsze) polskie i nietylko produkcje... Kurdę, fajnie było mieć w grupie ludzi, którzy mieli chyba autentycznie wszystko co wyszło na Ami :)... Przytargam, podeślę zainteresowanym spisy i jak ktoś będzie chciał to będę podsyłał na email... czy gdzie kto tam chce. Of course tylko scenowe rzeczy ;)...

Aaaa... Nie mylcie mnie z DEF'em /Floppy którego skądinąd znam ze starych czasów (pozdrowienia jakby czytał przypadkiem). Ta ksywka jest zawłaszczona od kodera Crionics - zawsze mi się podobała :). Moja oryginalna z czasów sceny była inna...

Pozdrowienia



Ostatnia modyfikacja: 10.04.07 19:39
[#29] Re: Wielka paczka modkowa

@Deftronic/..., post #28

Moja oryginalna z czasów sceny była inna...

Czas płynie, ludzie się zmieniają. Ja 10 lat temu też inaczej się podpisywałem :P
[#30] Re: Wielka paczka modkowa

@APC74, post #29

Taa... :) Dokładnie. Tym bardziej, że kiedyś wszyscy lecieli na sofcie z giełdy czy z kontaktów ze sceny... Teraz trochę taka paranoja panuje - przynajmniej między Amigowcami. Kogo obchodzi dzisiaj soft z lat 90-96 np.? Wiadomo to jest złe itd., ale... inaczej nie było by takiej popularności Ami... Byliśmy biednym narodem, a przede wszystkim ciężko było kupić cokolwiek. Zresztą... Sam sprzęt to były niezłe wyrzeczenia... Ok. Kończę bo nie na temat. Płyty przywiozę i podeślę co kto będzie chciał - jest tego sporo bo zgrywane było "dniami" z BBS'ów przez parę lat... :).



Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem