Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#31] 2 paczki do sciagniecia

@Kokos, post #1

Od teraz, przez weekend bede seedowac paczki modkow. Antologie, ktora gdzies jest w tym wątku oraz kolekcje Fei'a (pytać Fei'a o plik torrent). Transfer 50kB/s. Zapraszam.



Ostatnia modyfikacja: 13.04.07 14:28
[#32] Re: Wielka paczka modkowa

@Kokos, post #26

Nie istnieje pojęcie "amigowych" dwóch tygodni. Pojęcie "za dwa tygodnie" to pojęcie morphosowe.
:P

[#33] Re: Wielka paczka modkowa

@MinisterQ, post #32

Sie czepiasz. język
[#34] Re: Wielka paczka modkowa

@APC74, post #33

Bo to tranzystor jest. :]

[#35] Re: Wielka paczka modkowa

@Kokos, post #34

Hey
Jakby ktos potzrebowal moduly polskich muzykow (extend, scorpik, bartesek, bethoven) to mam ich kolekcje. Kiedys bardzo ich lubilem :)
Jak ktos jest zainteresowany to niech powie jak mam to umiescic i gdzie.
Ewentualnie email.

[#36] Re: Wielka paczka modkowa

@MinisterQ, post #32

Ok Kokos & APC74

Mineły dwa tygodnie, jestem już u siebie, spis wysłany, płyta czeka.

[#37] Re: Wielka paczka modkowa

@Deftronic/..., post #36

A już się zastanawiałem czy Cię atakować... :D

"podsyłam spis tej płyty z modułami" - oglądam tego maila na wszystkie strony i żadnego spisu nie widzę...

EDIT: zaraz, zaraz... sorki - nieaktualne :D



Ostatnia modyfikacja: 27.04.07 19:30
[#38] Re: Wielka paczka modkowa

@Deftronic/..., post #36

O w mordę...
pokłony szczęka opada!

Od samego czytania spisu dostać można orgazmu... Dojechałem do DEXTERA i jak na razie chciałbym wszystko. :D
[#39] Re: Wielka paczka modkowa

@Deftronic/..., post #36

Poproszę również i jeśli można zasugerować, to preferuję torrent OK
[#40] Re: Wielka paczka modkowa

@Yanoosh_Shoonay_, post #39

Oki.

Poszło i do Ciebie.

Spoko, ale jutro z tym torentem zawalczymy.

Zaraz robię wypad do pub'u...

[#41] Re: Wielka paczka modkowa

@Deftronic/..., post #40

Czekamy! :)

[#42] Re: Wielka paczka modkowa

@Kokos, post #41

Oki.

Torrent poszedł...

[#43] Re: Wielka paczka modkowa

@Deftronic/..., post #42

Gdzie poszedł? :>

[#44] Re: Wielka paczka modkowa

@Deftronic/..., post #42

No jest niewielka poprawa - tym razem widać jednego Peera, ale sępisz... nie ściągnął mi się nawet jeden bajt...
[#45] Re: Wielka paczka modkowa

@APC74, post #44

> tym razem widać jednego Peera

Tak. Dokładnie. Ciebie.
Torrent nie został wstawiony na żaden tracker także każdy z nas widzi tylko siebie jako osobę ściągającą...
Niestety, stuff trzeba wrzucić na jakiś tracker - najlepiej niewymagający rejestracji, żeby wszyscy mogli się dołączyć.
Z Kokosem zdecydowali my się na http://thepiratebay.org/ OK
[#46] Re: Wielka paczka modkowa

@Yanoosh_Shoonay_, post #45

ile ma cale archiwum i czy jest w paczkach?

[#47] Re: Wielka paczka modkowa

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #46

Prawdopodobnie 627MB
[#48] Re: Wielka paczka modkowa

@Yanoosh_Shoonay_, post #47

to spakowac ew. podzielic i zaladowac np. tutaj albo na megaupload :)


add:

przy okazji moze ktos sprawdzic jak dziala ten film na szybszym kompie
strzałka w prawo www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=10&i=1133&t=1133#reply_1323



Ostatnia modyfikacja: 29.04.07 00:40
[#49] Re: Wielka paczka modkowa

@Yanoosh_Shoonay_, post #45

Dopiero zauważyłem że kolega Deftronic naprawił torrent, który właśnie zaczyna osiągać zawrotne prędkości
[#50] Re: Wielka paczka modkowa

@Yanoosh_Shoonay_, post #49

A torrent dla Malina gdzie?;)

[#51] Re: Wielka paczka modkowa

@Malin, post #50

No ja też nic nie dostałem.. :/

[#52] Re: Wielka paczka modkowa

@Yanoosh_Shoonay_, post #49

szukalem na tej stronie pliku z torrentem do modkow ><627MB i nie ma.

[#53] Re: Wielka paczka modkowa

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #52

Zaraz Wam podeślę jeszcze raz... Walczę już dwie godziny z tym Azureus'em i zima... Upload w porywach 20 Kb. Fakt, że w tle działa Opera, która też coś tam ściąga i Emule, ale bez jaj... mam łącze 8128/448 Kbps... Wie jak ktoś jak to sensownie skonfigurować? Właściwie wszystko mam ustawione na max..., a strasznie to muli...

http://86.136.188.227:6969/announce



Ostatnia modyfikacja: 29.04.07 18:55
[#54] Re: Wielka paczka modkowa

@Deftronic/..., post #53

Def..

Wrzuć *.torrent prosze gdzieś na http. Będzie mógł sobie każdy ściągnąć. Warto też wstawić na piratebay i mininova. Wtedy dużo lepiej się ściągnie.

Ze swojej strony oferuje upload 60 KB/s przez cały tydzień. :]

[#55] Re: Wielka paczka modkowa

@Kokos, post #54

Cze.

Sorry, ale nia mam czasu na zabawę z tą płytą. Pierwszy, który ją ściągnie niech wrzuci na jakiś server. I tak dzielę to łącze pomiędzy parę kompów na chacie...

Za jakiś czas podeślę jeszcze parę spisów, to może coś tam znajdziecie, ale to i tak trochę potrwa.

Wie ktoś może, czy jest na złoma jakiś soft (patcher) rozpoznający Crunchmanię? Czy trza to zrobić jednak pod AMi?

Pozdrawiam



Ostatnia modyfikacja: 30.04.07 20:14



Ostatnia modyfikacja: 30.04.07 20:16
[#56] Re: Wielka paczka modkowa

@Deftronic/..., post #55

> Pierwszy, który ją ściągnie

To chyba będę ja ;). Niestety możliwości nie pozwalają mi na takie rzucanie plikiem gdzie popadnie, więc udostepniłem go na underground-gamer gdzie został miło przyjęty i z pewnością będzie seedowany dosyć długo. Oczywiście służę zaproszeniem.

Kokos zdaje się dociągnowywuje odemnie jeszcze ten pakiet z Twojego torrenta, ale do czasu jak:
a. nikt więcej się nie dołączy

... i / lub ...

b. będę seedować sam

... rezygnuję na rzecz u-g
[#57] Re: Wielka paczka modkowa

@Yanoosh_Shoonay_, post #56

ja chetnie bym to seedowal, a najlepiej to bym to podzielil na kilka czesci i zaladowal na normalny serwer http, ale tego nie idzie pobrac jaja panowie, zassalem przez jakies 4 godziny tylko 7MB i teraz lipa transfer 0 KB/s - torrent suxx!

[#58] Re: Wielka paczka modkowa

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #57

A u mnie się ściągnęło do wczoraj 175,9MB i zdechło... Ani bajta przez cały dzień...
[#59] Re: Wielka paczka modkowa

@Deftronic/..., post #55

Wie ktoś może, czy jest na złoma jakiś soft (patcher) rozpoznający Crunchmanię? Czy trza to zrobić jednak pod AMi?

Nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Co prawda na forum PPA ktoś chwalił się w zeszłym roku, że przymierza się do napisania decrunchera pod PC (coś w rodzaju amigowego XFDDecrunchera) ale sprawa przycichła i chyba nic z tego nie wyszło. :( Więc pozostaje jedynie Ami/(Win)UAE
[#60] Re: Wielka paczka modkowa

@Deftronic/..., post #53

Spaczowales blokade ilosci polaczen? Pytam na wszelki wypadek bo nie wiem jaki masz system.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem