Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#121] Re: Stara scena dzis

@Paco, post #93

Dzięki za przypomnienie po latach tej produkcji.
[#122] Re: Stara scena dzis

@Shoonay, post #108

A tymczasem chłopaki z Plastic przy współpracy z Platige Image robią sobie to

Odswierzam watek

https://vimeo.com/51230259

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2013 18:56:20 przez Phibrizzo
[#123] Re: Stara scena dzis

@Phibrizzo, post #122

Grafa nie najwyższych lotów, ale nie to najważniejsze pomysł Często obraz reaguje na rytm, ale trochę za mało jak dla mnie ;) W ogóle za krótkie to trochę pomysł
[#124] Re: Stara scena dzis

@Kagaster, post #54

Ja mialem 1 GB w 1998 (luty) w pececie, a i tak byl to najwiekszy w okolicy


Chyba pomyliłeś daty, bo w 1997r miałem dysk 850 MB 2.5" włożony do A1200 i wcale nie kosztował mnie drogo, ani nie wydawał się jakoś szczególnie duży jak na tamte czasy....
[#125] Re: Stara scena dzis

@Paco, post #64

XTD to lamer do kwadratu


Widzę, że mimo kilkunastoletniej absencji Extenda na scenie, dla niektórych wciąż jedynym sposobem by zaistnieć jest pisanie wszędzie gdzie się da ... "XTD to Lamer"

...a tak BTW to grupa Lamers wypuściła niedawno, po ponad 10 latach przerwy, kolejną dużą produkcję, tym razem na Atari 8 bit:
http://www.pouet.net/prod.php?which=60830
[#126] Re: Stara scena dzis

@at0m, post #125

Świetne demko OK
[#127] Re: Stara scena dzis

@at0m, post #125

Znamy, znamy :) Świetna produkcja. gratulację. Nawiasem, jakieś plany Lamers na Amigę? Choćby i w Amosie? :)
[#128] Re: Stara scena dzis

@slay, post #127

Ogólnie OK, muzycznie jednak słabo...słychać tu wyraźnie ,jaką potęgą jest układ dźwiękowy SiD w C-64 - w porównaniu z nim ten POKEY w Atari 8-bit to mizerota straszna....
[#129] Re: Stara scena dzis

@slay, post #127

Plany oczywiści są, kwestia tylko tego czy będzie jakiś dobre amigowe party na które można by taką produkcję zrobić. Na dzień dzisiejszy jedyne party w naszym kraju na które opłaca się robić coś większego to atarowskie Silly Venture.
[#130] Re: Stara scena dzis

@Motyl, post #128

Moze i mizerota ...ale to fajne wyzwanie robic muzyczki w takim srodowisku. Widac niektorzy wola zmagac sie z Pokeyem niz rezac na multirdzeniowym PC z Cubase i setka VSTi...

@Atom, a pamietasz nasza rozmowe z RK2012? ... No to: - nastepna edycja w przygotowaniu! ok, racja



Ostatnia aktualizacja: 07.01.2013 18:11:10 przez mccnex
[#131] Re: Stara scena dzis

@mccnex, post #130

Oczywiście pamiętam, czekam na jakieś oficjalne ogłoszenie :)
[#132] Re: Stara scena dzis

@at0m, post #131

Za jakis tydzien z kawalkiem odezwe sie na priv ... no chyba, ze Twoj kolega z grupy mnie uprzedzi

Chyba czas poszukac w pudelku jakiejs dyskietki z AsmOne

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2013 20:28:01 przez mccnex
[#133] Re: Stara scena dzis

@at0m, post #129


Plany oczywiści są, kwestia tylko tego czy będzie jakiś dobre amigowe party na które można by taką produkcję zrobić. Na dzień dzisiejszy jedyne party w naszym kraju na które opłaca się robić coś większego to atarowskie Silly Venture.


Revision 2013 kolego to jedyna słuszna odpowiedź :)
[#134] Re: Stara scena dzis

@MDW, post #84

Elfa kilka razy widziałem w Szczecinie. Wyglądał normalnie ;)
Co do ich produkcji to były racze nietypowe - zaawansowane, ale wymagające sprzętowo (ppc i karta grafiki często) Niepopularności mogła wynikać z tego - no i takie trochę "niescenowe" (np. pisali w c raczej- co było wtedy rzadkością). No i design kulał - choć rozmach mieli.

Pamiętam te party i tę sytuację - muscles rozjechało wtedy rzeczywiście... można im wybaczyć recykling ;)

Ja bardziej pamiętam, że po raz kolejny nie udało mi się normalnie wystawić obrazka na party. Zawsze miałem jakiegoś pecha do tego, chyba 7 razy pod rząd - aż mi się uraz wyrobił. Dopiero na Apocalypse (chyba?).

pozdrowienia dla znajomych przy okazji :)
[#135] Re: Stara scena dzis

@Ralpheeck, post #1

Odświeżam wątek, zresztą chyba powinien być przeniesiony do scena.ppa.pl.

Dzisiaj oglądam sobie youtuba a tu taki Andrzej Dragan. Myślę sobie że ja to nazwisko znam :)... no i proszę Dreamer.
[#136] Re: Stara scena dzis

@jimiche, post #135

Andrzej Dragan ps Dreamer....
Obejrzałem już kilka jego wykładów nt fizyki kwantowej, świetnie potrafi tłumaczyć.
Ostatnio wydał książkę "Kwantechizm" , mam zamiar nabyć.

https://www.youtube.com/watch?v=oouhP-XUVqg

Dobre moduły pisał, jak widać wszechstronnie utalentowany.

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2019 23:25:18 przez Motyl

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2019 23:25:40 przez Motyl
[#137] Re: Stara scena dzis

@Motyl, post #136

Ha, ha bardzo podobała mi się ta rozmowa.
Obserwacja "dynamicznego układu" tych dwóch Panów była całkiem interesująca (niektóre pytania wynikające z tej konwersacji były rzeczywiście ciekawe i nawet inspirujące), i zabawna. Zabawna, bo z mojej perspektywy ten duet to żywy przykład teorii kwantowej, głównie dzięki prowadzącemu rozmowę, który szukał niepodważalnych argumentów dla swojej negatywnej oceny religii (najzabawniejsza scena to kiedy się przyznał, że był kiedyś w kościele, ale zaraz się poprawił, że było to oczywiście bardzo dawno temu ), na co Dreamer nie mógł "stać w miejscu" i dzięki wypracowanemu naukowemu podejściu (stawianie właściwych pytań- podważanie) i jak sądzę odrobinie wrodzonej przekory, dał się poznać w niektórych fragmentach rozmowy jako obrońca religii OK
Chociaż niektórzy "uśredniając", zobaczą w nim tylko antagonistę Kościoła i religii
[#138] Re: Stara scena dzis

@BULI, post #137

Fajny watek na forum, sprzed 12 lat (!), i Dreamer jest w pierwszym wpisie :)
Ja tam zawsze zapamietam go jako młodocianego scenowca, który nieżle namieszał na scenie. Talentu Virgilla to on nie miał, ale takiej wytrwałość w pisaniu tych efektów w paternach i poczucia humoru to chyba nikt inny nie miał.
[#139] Re: Stara scena dzis

@Ralpheeck, post #138

Jakby ktoś nie wiedział, to Bartesek pracuje w RMF.
[#140] Re: Stara scena dzis

@Ralpheeck, post #139

Jakby ktoś nie wiedział, to Bartesek pracuje w RMF.

Czyli wyjasnilo sie to
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem