Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] BINARY !!!! A500 1 MB !!!!!!!!!
jesli kots nie widzial demo z Amigi 500 dorownujace Technological death @!@@!@@!! http://pouet.net/prod.php?which=12018


demo ma jeszcze ten klimat frendszipu sceny mlodych ludzi z haslem ; Amiga Rulez ...demo naprawde wyciska wiele z 7 Mhz i warto je rozpowszechnic ... bo zostalo zrobione przez chorwatow (przed wojna balkanska ,,,moze juz nawet nie zyja) .. na zadnym party od tak ...na zadnym party .. po prostu sklecili je spontanicznie ...chlopaki siedli przy swoich A500 w roznych wioskach i sklecili piekne demo.. ..grupa nic oprocz music discu nie wydala to byla ich pierwsza i ostatnia prodka.. a szkoda.. no coz wojna zmienia ludzi ;/

Wiec tak fajnego demka nawet w oldskul nie ujrzymy na PC ..no i K**** DOBRZE !!!!!!!!!

Uwierz mi ze chodzi Full speed na A500 1 MB chip i nic nie czekasz na demo (jak w TD laduje sie do ramu) tu od razu masz muze i efekt ;) .. Amigo niezle zakodowal (SZACUN) ..to prawda ....ja to demo juz dawno dawno temu widzialem (1994 r po TD) ale dziwilem sie ze nikt sie oprocz mnie nigdy na tym portalu nie wypowiadal ..super jest efekt kostki i tam muzaa 3 , 2 , 1 .. GO :)



#### Szacun jeszcze raz dla chlopakow z Binary !@!@!@ ####
[#2] Re: BINARY !!!! A500 1 MB !!!!!!!!!

@HOŁDYS, post #1

Ludzie nie ma na co czekac ..sciagajcie i dzielcie sie wrazeniami :)
[#3] Re: BINARY !!!! A500 1 MB !!!!!!!!!

@HOŁDYS, post #1

Ja akurat to demo znam od połowy lat 90. Zawsze miałem je w swojej kolekcji i faktycznie muszę przyznać, że jak na stare dema na A500 to jest fajne. Często je oglądałem. Chętnie sobie je przypomnę, bo go nie widziałem kupę lat...

[#4] Re: BINARY !!!! A500 1 MB !!!!!!!!!

@MDW, post #3

MDW ciebie o to nigdy nie podejrzewalem ;)

ty cos jeszcze kodujesz na Amiske ? jedziesz na RiverWash 2008 ? :)
[#5] Re: BINARY !!!! A500 1 MB !!!!!!!!!

@HOŁDYS, post #4

Na RiverWash nie jadę, bo na party już nie jeżdżę od 2003 roku.

A czy coś robię na Amiśkę. To zależy co rozumiesz przez "Amiśkę". Jeżeli podciągniesz pod nią Pegasosa z MorphOS to mogę z czystym sumieniem odpowiedzieć, że TAK. Robię i to rzeczy jak na mnie dosyć duże. Możliwości jakie oferują obecne platformy amigowe (OpenGL, szybkie procesory, dużo RAMu, akceleratory 3D, Blender, Python, C++, CubicIDE) kuszą strasznie i postanowiłem to wykorzystać. Moje możliwości umysłowe są stosunkowo niewielkie ale ostatnio robiąc kilka rzeczy aż sam siebie zadziwiłem. Tak prawdę mówiąc to dopiero teraz jestem w miarę zadowolony z tego co piszę. Nie mogę tego powiedzieć o wszystkim co robiłem na Amigę w latach 1995-2003. :) Niestety oprócz tego mam pracę (którą zaczynam od 7 lipca) i jeszcze jedną robotę na własną rękę. Tak więc na pisanie tego co tworzę na Pegasosa zostaje niewiele czasu. Po skończeniu tego chcę zrobić port dla Windows i znaleźć kogoś kto pomoże to przenieść dla AmigaOS4.



Ostatnia modyfikacja: 24.06.2008 14:12:50
[#6] Re: BINARY !!!! A500 1 MB !!!!!!!!!

@MDW, post #5

hmm MDW juz kiedys (ok 5-7 lat temu) spieralem sie z toba na #amisia ;) ze Amiga One Pegaz i inne wynalazki .. to juz nie amiga..

szanuje to co robisz i to ze inwestujesz swoj czas w pisanie na "Klona" Amiski....ja jestem retrosceptykiem i uzywam znowu Classica (A500,A1200 040) ..i to mnie kreci..

Pisac probowalem cos w AmigaBasicu,Amosie,C,E, :) BlitzBaziku nawe w AsmOne.. ale z nedznym skutkiem ..wiec zostalem przy moim Protrackerku ;-]

Na co dzien pisze w C# ,SQL wiec rzygam tym

Amige traktuje jako kawalek swojej mlodosci i te niezapomniane Party 1997-2001 ;) .. teraz wybieram sie zobaczyc znajome mordy i pogadac wypic cos ;-] .. na BP2009 tez sie wybieram ..

czego nie zrobiles przed 30-stka zrob po ;)
[#7] Re: BINARY !!!! A500 1 MB !!!!!!!!!

@HOŁDYS, post #6

Mi bardziej zależy na przyszłości Amigi niż na przeszłości. Na Classicu nie mam możliwości używania 90% tego co teraz używam. Całe lata marzyłem o tym co teraz jest dostępne. Wreszcie są możliwości i Amiga w jednym. Nareszcie można zrobić coś bardziej zaawansowanego i będzie to wyglądało na coś w poprzedniej epoki, a nie coś sprzed 10 epok. No bo do dzisiejszej epoki tego i tak nie da się porównać choćby ze względu na zupełny brak możliwości programowania shaderów na jakiejkolwiek platformie amigowej. Ale i do tego dojdziemy. :) Na razie trzeba wykorzystać te możliwości, które przyszły z nowymi maszynami i systemami. Gdyby nie nowe maszyny i systemy to dawno zapomniałbym co to była Amiga. Classica po prostu już się nie dało używać. Został za bardzo w tyle. Ja po prostu Amigę traktuję jak komputer, a nie konsolkę uruchamianą raz na 3 tygodnie w niedzielę jako ciekawostkę. Ja chcę tego używać i mieć z tego satysfakcję. No a Classic (i jego soft) nie pozwala na większość rzeczy, które chcę na tym robić.

Ale oczywiście mam ogromny respekt do przeszłości. Jak bardzo duży ten respekt jest to może kiedyś będę miał okazję pokazać. Od ok. pół roku lata mi po głowie taki jeden pomysł, który będę chciał zrealizować jeszcze przed połową mojego czwartego dziesięciolecia. :)

[#8] Re: BINARY !!!! A500 1 MB !!!!!!!!!

@HOŁDYS, post #2

Przeszukałem wszystkie mirrory które tam są i na każdym "None Found" :(
[#9] Re: BINARY !!!! A500 1 MB !!!!!!!!!

@DiloN, post #8

Działa ten spod napisu "download", czasem trzeba długo poczekać :)

[#10] Re: BINARY !!!! A500 1 MB !!!!!!!!!

@kjb, post #9

i jak wrazenia ? :-]
[#11] Re: BINARY !!!! A500 1 MB !!!!!!!!!

@HOŁDYS, post #10

jesli ktos chce wyrypalem mody z tego demo (rewelka muza !!!) :-] ale robi wrazenie wylacznie na orginalnej A500 + demo !!!
[#12] Re: BINARY !!!! A500 1 MB !!!!!!!!!

@HOŁDYS, post #11

A moze ktos zrobi AVI? ;)

[#13] Re: BINARY !!!! A500 1 MB !!!!!!!!!

@_arti, post #12

Po co? Demo chodzi jak żyleta pod E-UAE.
[#14] Re: BINARY !!!! A500 1 MB !!!!!!!!!

@HOŁDYS, post #1

Witam!

Bardzo energetyczne i trzyma klimat. Jakbyś coś jeszcze ciekawego wygrzebał z pamięci to dawaj. Bo ja niby trochę produkcji widziałem, ale okazuje się, że tak naprawdę jestem waflem w tym temacie ( ale pooglądam trochę i zostanę kabanem :) )

Pozdrawiam

[#15] Re: BINARY !!!! A500 1 MB !!!!!!!!!

@Hareton, post #13

I musze specjalnie odpalac Parralels -> Windows -> UAE -> Workbench. Zabawa jak za czasow Amigi i SoftWindows. Historia zatacza kola, nie ma co.



Ostatnia modyfikacja: 28.06.2008 18:45:45
[#16] Re: BINARY !!!! A500 1 MB !!!!!!!!!

@Hareton, post #13

uwierz mi ze chrupoczaca stacja piecsetki i zywy komp daje lepszy klimacik !!! ;P

Wczoraj odpalilem stacje PC (SONY) w A500 !!!! huraaa i zlinkowalem Serialem lapa (internet) z WB 1.3 ;) nagrywam ADF > Df0: przy pompcy Aexplorera firmy Clonato !!!
[#17] Re: BINARY !!!! A500 1 MB !!!!!!!!!

@asman, post #14

a jakze ..cos wygrzebalem ...

uwaga KOLEJNE DEMO BINARY Z 1993 r.. przed super prodka (made in croation) zrobili to .. swietne !!! na A500 OCS 1 MB

http://retrospec.sgn.net/users/tomcat/yu/Amiga/Demos/Html/BrainDamage.php

POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!
[#18] Re: BINARY !!!! A500 1 MB !!!!!!!!!

@HOŁDYS, post #17

fajne dema na Amige 500

http://uk.youtube.com/watch?v=rTjTC6yDlIg

http://uk.youtube.com/watch?v=zXkdz3WeDFg&feature=related

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem