Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] muzyka z "deep pan - final slice" by efreet
cześć!

już kilka razy poszukiwałem tego modułu na sieci, ale jakoś mi nie wychodzi :( pomożecie? dzięki z góry!

btw. to interko to chyba moja ulubiona 64-kilówka ever - polecam.

cnr..
[#2] Re: muzyka z "deep pan - final slice" by efreet

@cnr, post #1

Jeżeli tak bardzo ta muzyka Ci się podoba a nie możesz jej znaleźć w sieci to ją "wyryp", znaczy się wyciągnij, z tego intra.
[#3] Re: muzyka z

@cnr, post #1

Czy na pewno chodzi o to interka.
Bo wszedzie ma ona 40kb zamiast wspomnianych 64kb:
http://ada.untergrund.net/showdemo.php?demoid=336



Ostatnia modyfikacja: 07.11.2008 22:28:13
[#4] Re: muzyka z

@Norbert, post #3

Ano właśnie. Gdyby jednak chodziło o to intro, to pozwoliłem sobie wypruć z niego muzykę - do ściągnięcia tu (format Tracker Packer 3). Czym odsłuchać ten modułek na Ami to wiadomo :)
Zaś na PC to chyba tylko DeliPlayer sobie poradzi.
[#5] Re: muzyka z

@APC74, post #4

dzięki wielkie - dokładnie o ten modułek mi chodziło :) a pod pc rhythmboxy/totemy dają radę ;)

oczywiście to interko ma 40kb - już z milion lat go nie widziałem :( jeszcze raz dzięki!
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem