Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] AmigaVibes
Nie wiem, czy już wiecie, że pojawiła się konkurencja dla DemoVibes.
AmigaVibes zawiera, jak sama nazwa wskazuje, utwory z naszego poletka.

Stąd można pobrać część pierwszą:

http://www.amigavibes.org/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=39&Itemid=60

Niczego sobie playlista jak na pierwszy raz:

1 Anarchy-System_Violation
2 Andromeda-Nexus7
3 Polka Brothers-The prey
4 Spaceballs-9Fingers
5 Pigmy Projects-Extention
6 Phenomena-Enigma
7 Sanity-World Of commodore
8 Sanity-Arte
9 Lemon-Groovy
10 The Black Lotus-Silkcut

Bonus:
11 Desert Dreams-C64 Remake
12 Stardust Memories Remix

80 minut świetnej muzyki OK

[#2] Re: AmigaVibes

@grain, post #1

Zastanawia mnie sens tego typu kompilacji. Co nastćpne? SpectrumVibes? AtariVibes? AmstradVibes? Po za tym, to porównanie do DemoVibes jest tu trochć nie na miejscu - DemoVibes to konwersje utworów z dem, zaś AmigaVibes to po prostu muzyka z dem zgrana do postaci mp3. Jakichś konwersji sić tu nie dopatrzyłem...

[#3] Re: AmigaVibes

@Drakon, post #2

Mam podobne zdanie, no ale ktoś chciał sobie coś takiego zrobić, wymyślił do tego jakąś ideologię i trzeba to uszanować.

[#4] Re: AmigaVibes

@mailman, post #3

To jest nic. Na Allegro pojawił się cwaniaczek, który robi kopie Amiga Scene Demo DVD i sprzedaje po 10zł. Zapytałem czy to oryginalne wydanie w pudełku czy kopie i gość bez gadania napisał że kopia... a na dole aukcji jeszcze ma super cytat. Zarabianie na scenie normalnie szkoda gadać...

oto link do aukcji:
http://allegro.pl/item514749755_amiga_scena_demo_dvd.html

[#5] Re: AmigaVibes

@Drakon, post #2

DemoVibes Live faktycznie zawiera konwersje utworów scenowych (po mniej więcej połowie Amiga i PC). Jednak główna seria DemoVibes 1-8 jest tylko zgraniem muzyki z dem(tych nowszych) do mp3. Poza tym na AmigaVibes też są dodatkowo remixy ze Stardust Memories i Desert Dreams (C64).

Co do sensu takich składanek, to faktycznie pilnie ich nie potrzebujemy, ale jak się nie ma ochoty samemu konwertować modułów, to do przenośnego odtwarzacza jest jak znalazł.

Przydała by się tylko jakaś okładka, o pliku CUE nie wspominając.



Ostatnia modyfikacja: 29.12.2008 08:34:41
[#6] Re: AmigaVibes

@grain, post #5

Jest wiele konwersji, mógł się pokusić o jakiś miks chociażby. Typ z allegro - a zgłoś go a nie marudzisz że piratami handluje. - zresztą ja to zrobiłem



Ostatnia modyfikacja: 29.12.2008 11:37:45
[#7] Re: AmigaVibes

@elektro, post #6

zgłosiłem czy teraz jesteśmy TW ?

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem