Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#31] Re: nowa DEMO SCENA 68k !!!

@Andrzej Drozd, post #30

Andrzej ..wybacz ale belkoczesz teraz...

modki 4channel to sztuka :))


co do Party ktore minelo..no nie stety nie bylem online .. bo "odplynolem sobie"
ale .. intro 4kb loonisow.. wywalone w kosmos !!!
naprawde 4096 bajtow niezla miazga (wiadomo ze na PC kozysta z windowsowych DDLi .. a tu mozna odpalic ami z dyskietki i ..ciach .. )

piekna robota ..

Dem jeszcze nie odpalalem na Amidze 1260 .. ale dzis to zrobie (nie uzywam E-gowien tylko realnych maszyn)

Bardzo sie ciesze ze poziom prac sie podnios jednak i ich ilosc jest znaczna.. mile sie zaskoczylem !!!!

[#32] Re: nowa DEMO SCENA 68k !!!

@HOŁDYS, post #31

ogladam sobie na youtubku "We Come In Peace by Elude" i stwierdzam ze na mojej realnej maszynie chodzi 5 razy wolniej !!!! ....trauma

Metropolice smiga .. i ten motyw Jazzcata - 8 bit switch rewelacja...
techniczne pomyslowo i muzycznie... powinoo jednak wygrac z We Come In Peace by Elude.

ale to jest moja subiektywna ocena nikogo nie chce obrazac (bo sam mimo ze w bolach probuje cos na OCSa splodzic...) lepszego demka w pojedynke nie zrobie :D

C64 ...miernota te dema.. jakie jest najlepsze (nie remake) demo na ta platforme Deus ex machine ? Edge of Disgrace ?



Ostatnia modyfikacja: 01.05.2010 00:58:01
[#33] Re: nowa DEMO SCENA 68k !!!

@HOŁDYS, post #31

>> intro 4kb loonisow.. wywalone w kosmos !!!

Ikadalawampu by Loonies - dawno czegoś tak dobrego nie widziałem OK

[#34] Re: nowa DEMO SCENA 68k !!!

@frywolny_marian, post #33

Obejrzałem na yt na żywo z party filmik... wspaniałe! Sztuka w4k!

[#35] Re: nowa DEMO SCENA 68k !!!

@kjb, post #34

OutLine 2010 przeszlo bez ehha pare prodkow na Atari ST/Ste .. pare na Windows...ale i bylo ciekawe demko na A1200 8 MB FAST .
Pomyslalem ze warto wspomniec na forum:

http://www.pouet.net/prod.php?which=54944

http://www.youtube.com/watch?v=zYDjfAzFvMc

dodam ze to wszystko da sie odpalic z zadkiej dyskietki 880 kb :)))
dobra robota na low endowe Amigi AGA (020 8 MB FAST)



Ostatnia modyfikacja: 06.05.2010 16:32:15
[#36] Re: nowa DEMO SCENA 68k !!!

@HOŁDYS, post #35

Fajna muza, mimo, że w paru miejscach mocno zajeżdża Voodoo People (łącznie z użytymi samplami). A może to dla tego podoba mi się ;)

Wizualnie - średnio.



Ostatnia modyfikacja: 08.05.2010 15:05:29
[#37] Re: nowa DEMO SCENA 68k !!!

@frywolny_marian, post #36

No, na przykład Lech by Freezers jest lepsze, a zrobione w 1995 :P

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem