Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] ADA to już koniec?

http://ada.untergrund.net/

Pozostawiam to bez komentarza.
Wielka szkoda.

[#2] Re: ADA to już koniec?

@jimiche, post #1

Cóż, jak się ma problem z bezpieczeństwem wirtyny można:
a) douczyć się i ulepszyć stronę,
b) strzelić focha.

[#3] Re: ADA to już koniec?

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Dokładnie. Tyle czasu i energi poświęcił na jej stworzenie, a teraz zamyka. Dla mnie trochę to bez sensu.



Ostatnia modyfikacja: 11.07.2009 11:25:59
[#4] Re: ADA to już koniec?

@Deftronic/..., post #3

Myślę, że to po prostu jeden z powodów. Ale zawsze lepiej napisać "zhackowali, więc zamykam" niż "już mi się nie chce, więc zamykam" ;)

[#5] Re: ADA to już koniec?

@recedent, post #4

OJuice, Nectarine, teraz ADA... ech.

[#6] Re: ADA to już koniec?

@AceMan, post #5

To była dobra stronka. Związana z najfajniejszą tematyką dotyczącą Amigi (Miniq proszę... ). Miała parę braków jak choćby to że administratorzy nie uzupełnianie w pewnym momencie linków za avikami.
Ciekawe czy ktoś zapełni tę lukę?

Naprawdę szkoda.

[#7] Re: ADA to już koniec?

@AceMan, post #5

ace boisz sie, ze modules.pl bedzie nastepne ?



Ostatnia modyfikacja: 11.07.2009 18:21:22
[#8] Re: ADA to już koniec?

@cactoos, post #7

Prędzej twoja strona hostowana na Untrerground xD Lipa z ADA ;/
[#9] Re: ADA to już koniec?

@elektro, post #8

hmm szkoda..

[#10] Re: ADA to już koniec?

@HOŁDYS, post #9

Nie ma jakichś white hatów, coby namierzyli tego sk...i załatwili mu komputer na cacy? Szlag mnie normalnie trafia, gdy czytam takie rzeczy. Sam nie jestem hackerem, bo nie ten rodzaj umysłu posiadam, ale jakbym potrafił takie rzeczy, to bym sie bez litości brał za takich cwaniaczków. To nie jest aż takie trudne namierzyć takiego gnojka, zwłaszcza że większość tych "chakierów" to głupie script kiddies. Takie, co nawet logi potrafią zostawić. Nosz kurczę, litości!

[#11] Re: ADA to już koniec?

@OSH, post #10

Najgorsze w tym wszystkim, że tam zawsze dało się coś załatwić, kogoś pozyskać do współpracy, komuś coś zaofiarować a teraz ble. Jednak strona tematyczna mocno. ;/
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem