Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] pierwsze demo na Amige..
chcialbym sobie odpalic pierwsze demo na amige (A1000)
z 1985 r .. taka podskakujaca pileczka bialo czerwona szachownica i dzwiek stereofoniczny ..nie wiem jak sie nazywa :D

dobra bez sciemy ma ktos moze w plku ADF DMS ?
odpale sobie dzis przy czarnym kozle na A1000 !!!

[#2] Re: pierwsze demo na Amige..

@HOŁDYS, post #1

Znalazłem w LHA - "demo" ma aż trzy pliki, z czego jeden to ikona ;)

http://www.bukkake.fi/boing/

[#3] Re: pierwsze demo na Amige..

@HOŁDYS, post #1

BOING!

Oczywiście na Aminecie: http://aminet.net/package/misc/antiq/boing :D

[#4] Re: pierwsze demo na Amige..

@HOŁDYS, post #1

Napewno najbardziej znane (wstyd że nie wiedziałeś jak się zwie :P), ale czy aby pierwsze?
W końcu na dyskietce były też inne demka, na ten przykład bardziej spektakularne imho Robo City

[#5] Re: pierwsze demo na Amige..

@Shoonay, post #4

Wow, ale slinki mi narobiles, jest wiecej takich demek?

[#6] Re: pierwsze demo na Amige..

@Koyot1222, post #5

Pardon, źle się wyraziłem w poprzednim poście, na dyskietce Workbench 1.0 Demos są tylko te dwa dema.
Ale są też inne różności takie tam. ;)

PS: Dyskietka niebootowalna, wcześniej trzeba wgrać WB1.3
PPS: Robo City działa tylko na 512kb chip



Ostatnia modyfikacja: 06.08.2009 21:06:40
[#7] Re: pierwsze demo na Amige..

@Shoonay, post #6

Co do robocity 512 kb rozumiem ze tylko tyle potrzebuje pamieci. Bo u mnie na 040 16mb uruchamia sie na aga bez problemu. Bynajmniej ta wersja z aminetu.

[#8] Re: pierwsze demo na Amige..

@Koyot1222, post #7

Mi chodzi o te wersję z dyskietki załączonej w moim poście ;)

[#9] Re: pierwsze demo na Amige..

@HOŁDYS, post #1

Bylo na plycie 17 bit collection, ktora jest do sciagniecia z back2roots. Sa tam obrazy dyskietek z roznymi drobiazgami, shareware itp. Na dyskietce z boingiem jest takze legendarne demo juggler, program grajacy muzyczke na stacji dyskow i pare innych smiesznych oldschoolowych drobiazgow.

[#10] Re: pierwsze demo na Amige..

@Czarek, post #9

czarek: program grajacy muzyczke na stacji dyskow

moze podeslac !!! pleas !!!

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem