Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] C&A Fan
Szukam osób które by chciały pisać jakieś artykuły na temat Amigi. Temat dowolny, tylko jedna zasada artykuł musi być z sensem napisany i żeby osoba co czyta wiedziała o co w nim chodzi. Każdy artykuł zazwyczaj zaczyna się od wstępu, rozwinięcia i zakończenia. Kontakt w sprawie wspópracy: http://ca-fan.pl/

[#2] Re: C&A Fan

@Ramos, post #1

Ramos napisał(a):

> Każdy artykuł zazwyczaj zaczyna się od wstępu,
> rozwinięcia i zakończenia.

Ramos, jak mało potrzeba do rozbawienia Smiech
Ja się na pewno skontaktuję, ale w sprawie pisania artykułów dotyczących C-64. Pytanie, kiedy będe miał czas, ale mam nadzieję, ze zanim przejdzie Wam ochota do wydawania, choć jeden uda mi się napisac...


[#3] Re: C&A Fan

@OSH, post #2

Nie każdy nadaje się na pisanie artykułów, więce napisałem jak się tak w dużym skrócie pisze arta :)
W tematyce C64 mam sporo ludzi co chce pisać i już pisze, ale brakuje nam ludzi co znają się na Amidze i nam napiszą coś ciekawego. Chęci na prowadzenie magazynu mamy i tak szybko się nie skończą, bo jest duże wsparcie innych i dzięki temu mamy motywację i ochote do dalszej pracy.

Jeśli będziesz czuł się na siłąch i miał chęć to napisz coś coś ciekawego, nawet może być o C64.

[#4] Re: C&A Fan

@Ramos, post #3

ja moge cos skrobnac ale czasu brak

a z drugiej strony po co reanimoac trupa C&A ..skoro jest PPA i .. uwaga .. EXEC :P



Ostatnia modyfikacja: 02.10.2009 12:41:11
[#5] Re: C&A Fan

@Ramos, post #3

Już skrobnąłem maila do Was :)

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem