Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Poszukuje informacji o XTD do Wikipedii
No wiec chcialem was prosic o jakies podstawowe informacje o Extendzie ze starych wywiadow i zinow i w miare kompletna listę grup i produkcji.
Jezeli ktos chce mi pomoc w redagowaniu - you are welcome :)
[#2] Re: Poszukuje informacji o XTD do Wikipedii

@Kagaster, post #1

[#3] Re: Poszukuje informacji o XTD do Wikipedii

@APC74, post #2

Tak czytalem, typowy dla niego.
Bardziej chodzi mi o fakty, Typu, Piotr Bendyk, Rumia, data urodzenia, grupy, wygrane compoty...
Wiem ze sam cos kodowal i udzielal sie graficznie jeszcze kilka lat temu.
No i do tego Ziny.
[#4] Re: Poszukuje informacji o XTD do Wikipedii

@Kagaster, post #3

Kagaster:

>Tak czytalem, typowy dla niego.
-----------
No więc właśnie. Dziwię mu się.
To znaczy niechęć potrafię zrozumieć. OK. Każdy ma prawo.
Ale pisanie o robieniu programów dla szeroko pojętej platformy Amigi w stylu "Rzadko się zdarza, żeby komuś się chciało robić soft dla paru osób. Wybacz, ale robienie czegoś na Amigę ma obecnie taki sens jak robienie czegoś pod Windowsa 3.1" jest po prostu zwykłą nieprawdą.
My robimy bardzo dużo gier na ZX Spectrum i robi się to dla ***tysięcy*** ludzi.
Na spectrumowym forum anglojęzycznym jest prawie 5000 ludzi. Na forum rosyjskojęzycznym jest 3500 osób. Do tego dochodzi forum hiszpańskojęzyczne (teraz nie mam linka pod ręką, żeby sprawdzić, ale na pewno sporo) oraz użytkownicy Czechy/Słowacja.
Skoro tak wygląda sytuacja na Spectrum, to zakładam, że przynajmniej tak samo dobrze jest na Amidze.

[#5] Re: Poszukuje informacji o XTD do Wikipedii

@Kagaster, post #1

to moze zrob cos tak odjechanego jak napisanie bezposrednio do XTD? :)
[#6] Re: Poszukuje informacji o XTD do Wikipedii

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #4

Chodziło mu zapewne o zarobkowe robienie czegoś dla ludzi, i fakt że jedynie garstka tak naprawdę to kupi, a po drugie mówił pewnikiem tylko i wyłącznie o warunkach w polsce.
Na EAB też jest 5.975 zarejestrowanych użytkowników, na LemonAmiga 5.684, na AmiBay 2.177, itp itd., więc osobiście jestem spokojny o klasyczne środowisko amigowe. :)

[#7] Re: Poszukuje informacji o XTD do Wikipedii

@Kagaster, post #1

chyba musisz zapytac samego XTD o to czy sie zgodzic "sprzedac" swoja prywatnosc i dane osobowe ..

[#8] Re: Poszukuje informacji o XTD do Wikipedii

@Shoonay, post #6

Shoonay:

>Na EAB też jest 5.975 zarejestrowanych użytkowników, na LemonAmiga
>5.684, na AmiBay 2.177, itp itd., więc osobiście jestem spokojny o
>klasyczne środowisko amigowe.
-------------
O, właśnie takie dane mnie interesowały.
No i tego się spodziewałem. I bardzo dobrze.



>Chodziło mu zapewne o zarobkowe robienie czegoś dla ludzi, i fakt że
>jedynie garstka tak naprawdę to kupi,
----------------
Przyjmowałem również taką interpretację, chociaż dowodzi to nieznajomości tematu, bo jest raczej oczywiste, że jak ktoś chce zarabiać na grach, to zatrudnia się w firmach i robi rzeczy na PC (już niedługo, niedługo - konsole wypierają :) ) i własnie na konsole.


No nic, dzięki za informacje; podejrzewałem, że wcale nie jest tak źle, jak to on opisuje. :)


Pozdrawiam.

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem