Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] "Breakpoint party" 2011
No to mamy już oficjalny "zamiennik" świątecznego party:

http://www.revision-party.net/

Wygląda na to, że będzie osobna kategoria Amiga demo, intra będą łączone z innymi oldskulowymi platformami.

[#2] Re:

@slay, post #1

fajnie :) moze zdaze sklecic w calosc mojego Crapa :) OK na A500 1 MB



Ostatnia modyfikacja: 29.12.2010 14:15:40
[#3] Re:

@HOŁDYS, post #2

A paszport masz i wizę ?

[#4] Re:

@Hypnotic, post #3

Slay, a nie szykuje się trip jakims party-busem z Polski na ten zamiennik Breakpointa? Bodzio mi pisał, że by pojechał na jakieś duże zach. party, też szczerze mówiąc bym się chętnie zabrał

Akira

styczniowy przegląd (paper) magazynów
http://www.scenial.pl/archives/4085

[#5] Re:

@Akira, post #4

Akira, skąd jesteś? Jest parę osób, które jadą autami i może by było miejsce wolne.

[#6] Re:

@AceMan, post #5

Warszawa, bardzo chętnie się zabiorę jeśli by wyjazd był z centralnej Polski jakoś, na co liczę w skrytości ducha jestem jednak troszkę za leciwy by jechać jak na tp5, najpierw cała noc pociągiem do wrocka, a z wrocka dopiero busem na party, myślę że po czymś takim bym wyzionął ducha :D

To ja się odezwę na priv w takim razie :)

Akira

ps. gotów jest przegląd najlepszych scenowych gierek na małe Atari, ale było grania Warto zajrzeć, szczególnie że stuff jest pyszny, m. in jest nowa gra z muzą Jakuba Husaka i zobaczyć jak można by wydawać i na Amigi gdyby się porządnie zorganizować i zabrać do działania!

http://www.scenial.pl/archives/2651

[#7] Re:

@Akira, post #4

Hej, trochę osób z Polski się wybiera. Nad zorganizowaniem busa z wielkopolski się zastanawiamy, ale 1000 km w aucie, to już chyba nie na moje lata :)

A przeglądy gier na komputery 8-bitowe, które opracowałeś na swojej stronie robią duże wrażenie, znów nasz amigowy światek 100 lat za Murzynami w tym aspekcie (jak i w całej demo scenie).



Ostatnia modyfikacja: 25.01.2011 09:19:34



Ostatnia modyfikacja: 25.01.2011 09:19:47
[#8] Revision 2011

@slay, post #7

Party już otwarte.

Można podejrzeć na żywo: http://rvtv.revision-party.net/?s=mainhall

Rozpiska co i kiedy: http://revision-party.net/events/timetable



Ostatnia modyfikacja: 22.04.2011 14:48:23
[#9] Re: Revision 2011

@slay, post #8

Oh yeah! :D

Jak zwykle sobota i niedziela wieczorem będzie się działo!

[#10] Re: Revision 2011

@Shoonay, post #9

ehh najlpepiej to byc na zywo na takim pokazie AMIGA DEMO :)
ehh mlodosc gdzie jestes ?

[#11] Re: "Breakpoint party" 2011

@slay, post #1

Pozdrowienia z party place o/

[#12] Re: "Breakpoint party" 2011

@skipp, post #11

niemieckie komentarze do streamu .. zachecaja do wylaczenia dzwieku.,..
party wydaje sie byc gorzej zorganizwane loggistycznie od breakpointu

[#13] Re: Revision 2011

@slay, post #8

Slayer, fajna grafika wystawiona do compo (I Love Gasoline).

Aceman, fajny modułek (Swimwalkin').

[#14] Re: "Breakpoint party" 2011

@slay, post #1

Poziom Amiga Demo Compo był bardzo wysoki (oprócz pierwszego dema :)), więc nie jest źle. Pecetowe dema za to były nudne...

[#15] Re: "Breakpoint party" 2011

@gorzyga, post #14

ftp://ftp.scene.org/pub/parties/2011/revision11/demo_amiga/


tutaj są Amigowe dema.

Ja tylko Dziękuje wam panowie za zobaczenie najlepszego Amiga Demo Compo w dziejach!!!!

Było wszystk wielkie powroty i Supergrupy mimo że prac było tak niewiele to wystarczyło żeby udownić... ech po co więcej pisać dziękuje wam z całego serca.

[#16] Re: "Breakpoint party" 2011

@gorzyga, post #14

Rumors & Facts jest sympatyczne. OK

[#17] Re: Revision 2011

@mailman, post #13

Aceman, fajny modułek (Swimwalkin').


Dziękować :)

[#18] Re: "Breakpoint party" 2011

@slay, post #1

Pisałem, że wiosna idzie! :D

[#19] Re: Revision 2011

@AceMan, post #17

Podoba mi się.

Inspirowałeś się może muzką z gry Saper na A8 ?

A może muzyką z filmu Podróże Pana Kleksa pt Zaklęcie doktora Paj-chi-wo ?

Warto odtwarzając utwór z "Podróży" w momencie refrenu włączyć Swimwalkin. Fajne wrażenie.



Ostatnia modyfikacja: 28.04.2011 12:16:39
[#20] Re: Revision 2011

@advantage, post #19

Toś mnie zagiął teraz :D Skądże takie skojarzenia?

Jeżeli już, to inspirowałem się MOCNO tymże utworem. Co też zresztą opisałem w samym module.

[#21] Re:

@gorzyga, post #14

W końcu wróciłem do siebie i obejrzałem amigowe demka. No fajne, fajne... a przede wszystkie super, że tyle ich wyszło.

Swansong - Dekadence

Muzyka i klimat tak ogólnie to kojarzy mi się z tym video demem Sunflower (to nie problem, dobre wzorce nie są złe):

http://www.youtube.com/watch?v=r0S3s0mrPis

Shake Off The Dust - Elude (Final)

Bardzo fajne demo i muza też. Wcześniej jakoś ich produkcje (większość) mi nie leżały, chyba właśnie przez muzykę. Wreszcie demo, które można oglądać wiele razy.

Massive - Skarla

Fajnie, że coś zrobili. Nawiązania do poprzednich produckji (zresztą zawsze tak robili) stąd trochę mam wrażenie "odgrzewania starych kotletów", ale... to demko się mimo wszystko broni. Muzyka też niezła, aczkolwiek jak dla mnie - od momentu pozdrowień. :)



Ostatnia modyfikacja: 29.04.2011 19:04:27
[#22] Re: Revision 2011

@AceMan, post #20

Fak, ten Lin-Chang-Po rzeczywiście podobny XD

[#23] Re: "Breakpoint party" 2011

@slay, post #1

Kheper

Kheper by Moods Plateau 3:56 i Arte by Sanity 5:31

j.w. 1:36 i Numb by Movement 3:44

j.w. 2:13 i State of the art by Spaceballs 3:28

j.w. 2:41 - Ten efekt też gdzieś widziałem. Kto znajdzie ?

Nie znalazłem na yt przykładów, które pokazywały by dokładnie te same efekty w innych intrach - stuffu dawno już nie mam. Efekty w Kheper nowinkami nie są.

[#24] Re: Revision 2011

@AceMan, post #20

Z dzieciństwa. Czy przesłałbyś mi na maila swoje produkcje? Znajdą honorowe miejsce na moim HDD.

[#25] Re: "Breakpoint party" 2011

@advantage, post #23

Robienie na Amidze coraz bardziej złożonych obiektów wektorowych teksturowanych, cieniowanych to mistrzostwo. Chylę czoła, ale przy możliwościach dzisiejszych platform wywołuje to często szyderczy uśmiech.

Myślę, że można pójść w innym kierunku. Zobaczcie dema Arte, Roots. Mimo upływu lat od strony graficznej nadal są atrakcyjne. Ciekawy pomysł, prawdziwe, artystyczne wykonanie. Amiga została stworzona dla sztuki, tworzenia. Od jej narodzin w tej kwestii nic się nie zmieniło.

Nie jest to łatwe. Niewielu jest takich, którzy mają czas i potrafią tak tworzyć. Ale nie to nie jest niewykonalne.

[#26] Re: Revision 2011

@advantage, post #24

Po co na mejla? Wszystko jest w sieci do zassania.

http://www.modules.pl -> Authors -> AceMan

[#27] Re: Revision 2011

@AceMan, post #26

Niech no tylko wrócę do domu, będę ssać jak odkurzacz przemysłowy.



Ostatnia modyfikacja: 02.05.2011 12:40:38
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem