Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Chwila Dla Debila i inne w HTML
Witam,
ostatnio natrafiłem gdzieś w swoich zbiorach na maga "Chwila Dla Debila". Czy ktoś wie ile numerów tego wyszło?

Jakie jeszcze wychodziły magi w HTML-u? Można prosić o tytuły i gdzie je znaleźć?

Dzięki i pzdr
Emu

[#2] Re: Chwila Dla Debila i inne w HTML

@c3h6, post #1

A mógłbyś udostępnić ten numer który posiadasz? Cholernie chciałbym przeczytać sobie tego maga. Był niegdyś na płytach CD Action zdaje się w latach 98 - 00 czy coś takiego. Byłem wtedy młody i głupi :) . I z sentymentu chętnie teraz przeczytałbym sobie to o czym się wtedy rozmawiało. Pamiętam straszną krytykę na Marka Pampucha i najazdy na kloniarzy. Co to były za czasy :)...

[#3] Re: Chwila Dla Debila i inne w HTML

@szejk, post #2

Poszło na priv :)

[#4] Re: Chwila Dla Debila i inne w HTML

@c3h6, post #3

Pamiętam, zawsze fajnie się czytało - muszę poszukać w swoich zbiorach, zawsze kolekcjonowałem rożne rzeczy z magami związane i nagrywałem potem na płytki.

Jak przeszukam dam znać.



Ostatnia modyfikacja: 07.01.2011 17:02:39
[#5] Re: Chwila Dla Debila i inne w HTML

@(V)(I)mothe(P), post #4

OK OK OK

[#6] Re: Chwila Dla Debila i inne w HTML

@c3h6, post #3

Ja też bym poprosił :)

[#7] Re: Chwila Dla Debila i inne w HTML

@(V)(I)mothe(P), post #4

Zerkałeś może do swoich zbiorów? Bo ja mozolnie kopię przez cedeki, płytka po płytce, ale tylko ten jeden numer na razie odnalazłem.

[#8] Re: Chwila Dla Debila i inne w HTML

@c3h6, post #7

Dalbys rady to udostepnic dla ogolu? Bo takie wysylanie na priv jest frustrujace.

Pozdrawiam
[#9] Re: Chwila Dla Debila i inne w HTML

@c3h6, post #7

Witam

Właśnie przeszukałem dopiero 20 % swoich zbiorów i jak na razie to tylko znalazłem ZalogaG i parę innych.

Mam troszkę mało czasu z tym szukaniem,ale myślę ze damy rade.

[#10] Re: Chwila Dla Debila i inne w HTML

@pjk, post #8

[#11] Re: Chwila Dla Debila i inne w HTML

@c3h6, post #10

A tu jeszcze raz ten sam numer ale w wersji amiga guide.

http://w379.wrzuta.pl/plik/aoGhYbVxz7I/chwila_dla_debila_aguide

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem