Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Wyjazd na Revision-party 2011 (ex. breakpoint)
Zastanawiamy sie nad wyjazdem na to party (narazie to wciaz luzne plany).

http://revision-party.net/

Srodek lokomocji: wynajety bus z kierowca.

Ilosc osob: 7 (+kierowca).

Ilosc nieobsadzonych potencjalnych miejsc wolnych: 3

Koszt za osobe: ok 270 zl (w obie strony)

Wyjazd z Wolsztyna (wielkopolska), ewentualnie mozna by kogos po drodze na zachod zabrac.

Jechalibysmy nie na cale party, a na kluczowy kompotowo dzien (czyli wyjazd w nocy 23.04 (lub nad ranem 24), pobyt niedziela 24.04, nocleg w jakims tanim hotelu, powrot po ceremonii zamkniecia 25.04).

W busie gwarantowana dobra scenowa atmosfera i pakiet plyt z muzyka z amigowych dem i wiele innych piesni o Jezusie.

Jesli ktos bylby zainteresowany, prosze o ctx.

[#2] Re: Wyjazd na Revision-party 2011 (ex. breakpoint)

@slay, post #1

Pozwolę sobie skomentować co nieco:

Jechalibysmy nie na cale party


Bez sensu.

nocleg w jakims tanim hotelu


Bez sensu.

Dziękuję za uwagę :)

[#3] Re: Wyjazd na Revision-party 2011 (ex. breakpoint)

@AceMan, post #2

>> Jechalibysmy nie na cale party

> Bez sensu.

>> nocleg w jakims tanim hotelu

> Bez sensu.

Tak, ja wiem, że spanie na party place na podłodze wśród pustych butelek, starych skarpet i napieprzającej muzyki jest bardzo "scenowe", tak samo jak w dobrym tonie jest wciąż jechać na party, tylko po to, aby "zaliczyć zgon" (nigdy nie wiedziałem, jaki sens jest w jechaniu cały dzień i płaceniu wejściówki, po to aby całe party przeleżeć pod stołem), a "robienie dem" jest dziś obciachem, ale my to mamy gdzieś :)

[#4] Re: Wyjazd na Revision-party 2011 (ex. breakpoint)

@slay, post #3

Może trochę niezwiązane z tematem :). Będziecie coś wystawiać ? :D

[#5] Re: Wyjazd na Revision-party 2011 (ex. breakpoint)

@slay, post #3

to ja sie wtrace.

"Tak, ja wiem, że spanie na party place na podłodze wśród pustych butelek"

nie wiem jak bedzie na revision, ale patrzac po kilku ostatnich edycjach breakpoint na sali nie ma raczej picia. picie jest na zewnatrz (real party is outside;) . tak samo nikt nie przeszkadza w robieniu dem i nie jest to traktowane jako obciach. breakpoint to nieco inne party niz te w polsce.

"starych skarpet"

jezeli komus nieco nieswiezosci przeszkadza to nic nie poradze;) sa prysznice i nawet ludzie uzywaja;)

"i napieprzającej muzyki jest bardzo "scenowe"

w nocy muzyka nie napieprza.

"tak samo jak w dobrym tonie jest wciąż jechać na party, tylko po to, aby "zaliczyć zgon""

nie wiem jak zgon, ale dwa/trzy dni na powietrzu (zakladajac, ze nie bedzie jak chyba trzy lata temu kiedy trawnik zamienil sie w bloto a temperatura byla kolo zera:) w bardzo milej atmosferze moim zdanim warto spedzic. nawet jak dzien konczy sie zgonem;) naprawdę warto dolozyc te kilka euro (jezeli to o to chodzi).

"nigdy nie wiedziałem, jaki sens jest w jechaniu cały dzień i płaceniu wejściówki, po to aby całe party przeleżeć pod stołem)"

bo takie cos nie ma sensu. nikt nie kaze ci tego robic. zgodze sie z acemanem, ze jechac na jeden dzien nie ma sensu. mam tylko nadzieje, ze na revision bedzie tak samo jak na breakpoint jezeli chodzi o miejsce do posiedzena poza sala glowna. jezeli nie dacie sie namowic na cale party to i tak fajnie bedzie przynajmniej w niedziele wypic piwo pod bigscreenem.

[#6] Re: Wyjazd na Revision-party 2011 (ex. breakpoint)

@kiero, post #5

Ogłoszenie już nieaktualne, ekipa uzbierana

Na party będziemy jednak już w sobotę.

Proszę o zamknięcie lub skasowanie tematu. Dzięki.

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem