Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Poszukiwany programista/koder :)
Szukam programisty/kodera do złożenia 1 lub 2 prostych produkcji na klasyka AGA, nie chodzi o demo/intro.

[#2] Re: Poszukiwany programista/koder :)

@slay, post #1

Czy chodzi moze o projekt o nazwie kodowej CT?
[#3] Re: Poszukiwany programista/koder :)

@Phibrizzo, post #2

Tak :) Ale również o inny ami - projekt.

[#4] Re: Poszukiwany programista/koder :)

@slay, post #3

Jesli chodzi o CT, to w ten projekt jestem w pewnym stopniu zaangazowany, i nie idzie zle.
A co mialbys jeszcze (pytam z czystej ciekawosci bo nie wiem czy bym podolal).



Ostatnia modyfikacja: 05.05.2011 20:12:21
[#5] Re: Poszukiwany programista/koder :)

@Phibrizzo, post #2

Rozumiem ze to jakis tajny projekt? A moze mozna uchylic rabka tajemnicy? :)

[#6] Re: Poszukiwany programista/koder :)

@slay, post #3

Chcialem sie zapytac o kilka rzeczy ale napisales z jakiegos klienta "no reply" i nie mam Twojego adresu. A tutaj posiadasz ukryty.
[#7] Re: Poszukiwany programista/koder :)

@slay, post #3

Właśnie slay, co tak tajniacko? Ja nie mówię, bo niektórzy przesądni i wolą szczegółów nie zdradzać, ale jeżeli nie ma to być wirus to proszę mi się tu przyznać bez drążenia tematu o co kaman :P.



Ostatnia modyfikacja: 06.05.2011 18:40:22
[#8] Re: Poszukiwany programista/koder :)

@BagoZonde, post #7

Kaman z przytupem, wyjdzie to zobaczysz. :)
[#9] Re: Poszukiwany programista/koder :)

@elektro, post #8

No tak, ale pytam ze stanowiska osoby aktywnej mogącej uczestniczyć w realizacji projektu, a nie tylko takiej, która chce zobaczyć końcowy efekt.

[#10] Re: Poszukiwany programista/koder :)

@BagoZonde, post #9

A to ze Slayerem rozmawiaj. :)

Ja mogę Tobie dać możliwość stworzenia czegoś, AGA pod system ładnie o ile zrobisz to w przeciągu tygodnia i znasz się na kodzie. :) Niestety koleś który mi to poskładał odstawił taką kaszanę, że, żal tego packa w ogóle publikować.
[#11] Re: Poszukiwany programista/koder :)

@elektro, post #10

No to właśnie slaya się pytam, a tu cisza... Ja jedynie mógłbym w BlitzBasic 2 zrobić coś otwieranego systemowo w miarę, więc moje umiejętności w porównaniu do zaleceń mają się nijak :/. Przerzuciłem się na assembler 6502 a na Amidze mam nadzieję, że uda mi się kiedyś dokończyć pewną perełkę właśnie pod BB2 :).

[#12] Re: Poszukiwany programista/koder :)

@slay, post #1

Slayer stary ramolu to Ty? :))) Odezwij się do mnie na priv, to może będę mógł Ci pomóc. Co prawda dawno już nie programowałem, ale może co nieco sobie przypomnę. Skombinowałeś już sobie skandubler?

[#13] Re: Poszukiwany programista/koder :)

@ITU, post #12

Ok, chyba już nie jest tajemnicą, że szukaliśmy programisty do "The Lost Pixellers vol.1" - pierwszego slide-showu z ręcznie pixelowaną grafika na Amidze od wieeeelu lat.

Jak widać, Phibrizzo wywiązał się z zadania znakomicie :)

Linki:

ADA: http://ada.untergrund.net/?p=demo&i=740

Pouet: http://pouet.net/prod.php?which=57689

YT: http://www.youtube.com/watch?v=HbsYgPv1uro

[#14] Re: Poszukiwany programista/koder :)

@Phibrizzo, post #4

Tak dla ścisłości nawet jak adres jest ukryty to możesz wysłać maila z ppa do tej osoby. Po prostu klikasz na adres ukryty i piszesz treść.


Benedykt Dziubałtowski

[#15] Re: Poszukiwany programista/koder :)

@slay, post #13

CZAD.

Szacun Panowie!

Sachy
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem