Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Może to kogoś zainteresuje
Nawet nie wiedziałem że coś takiego się odbywa.
http://www.youtube.com/watch?v=pxW_pug4GQg&feature=feedf
[#2] Re: Może to kogoś zainteresuje

@stachu100, post #1

Ja pierdziu! Impreza na kilkaset osób napędzana DJ-ami grającymi na Amigach. SWEEEET. :D
Eeej to 4MAT jest.

[#3] Re: Może to kogoś zainteresuje

@stachu100, post #1

Że też kurna wcześniej na powrót nie zainteresowałem się Ami. Wtedy do NY miałbym prawie jak beretem rzucił nie wspominając o innych imprezach na wschodnim wybrzeżu...

[#4] Re: Może to kogoś zainteresuje

@stachu100, post #1

za**biaszcza impreza szkoda, że tak daleko w chameryce ;)
btw to nieźle zryte tam ma te a1200, ale przynajmniej odrazu widać, że nie leżą w szafie ;)

[#5] Re: Może to kogoś zainteresuje

@stachu100, post #1

Z info wynika, że to są zdjęcia z tworzonego filmu "Viva Amiga". Jeśli takie rzeczy i tacy ludzie się w nim pokażą to będzie to rewelacyjna produkcja.

[#6] Re: Może to kogoś zainteresuje

@stachu100, post #1

Fajny klimat, "lubię to" :)

[#7] Re: Może to kogoś zainteresuje

@stachu100, post #1

no, ekstra. miazdzaca przewaga amig, rulez OK
[#8] Re: Może to kogoś zainteresuje

@grg, post #7

Jest ktos w US z tych ludzi na forum? Moze bysmy sie spotkali?
[#9] Re: Może to kogoś zainteresuje

@Kagaster, post #8

Ja jestem. Ale jeszcze tylko 3 tygodnie :)
[#10] Re: Może to kogoś zainteresuje

@wali7, post #9

Tja, Blipfest. Od kilku lat mam ochotę się nań wybrać. Niestety, na ochocie się kończy ;)

cTrix jest zajebisty. 4-Mat też spoko. Tego ostatniego nie znam. Ale - pozostały line-up (90% imprezy) to muzycy używający głównie gejmbojów i NESów. Byłem na 8bitpeoples we Wrocławiu w 2009, tu można przeczytać moje wrażenia: http://www.modules.pl/?id=topic&tid=229

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem