Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Dema
[#1] Silesia 7
Znalazłem w swoich dyskietkach, drugi dysk maga Silesia 7 (w sieci nigdzie go nie ma), Przerzuciłem go do adf, ale dyskietka była uszkodzona i nie przegrał sie poprawnie moduł o nazwie "5". Ale przeglądnełem credits maga i znalazłem ten moduł w necie.
I tu prośba. Nie wiem jakim pakerem ten moduł w magu jest spakowany, żeby go dorzucić. Niby to crunchmania ale coś mi to nie wychodzi. Chyba że autorzy maga jakoś zabezpieczyli te pliki to wtedy raczej dupa. Może komuś się uda !!

wszystkie potrzebne pliki tutaj:
silesia7

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2011 09:43:22 przez exolon

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2011 09:43:51 przez exolon
[#2] Re: Silesia 7

@exolon, post #1

Tu są oba dyski: http://pouet.net/prod.php?which=33051
[#3] Re: Silesia 7

@Jazzcat, post #2

Kiedyś to już sprawdzałem. Drugi dysk ze scene.org (a co za tym idzie z Pouet) jest całkiem uszkodzony. I wcale nie działa.
[#4] Re: Silesia 7

@exolon, post #3

exalon ta twoja dyskietke mozna spokojnie odzyskac programem FIXDISK
[#5] Re: Silesia 7

@exolon, post #1

Moduły są wpierw spakowane Prorunnerem 2.0, a dopiero potem Crunchmanią, ale w trybie adresowym, czyli trzeba poustawiać pod jaki adres ma się to rozpakować.
[#6] Re: Silesia 7

@cholok, post #5

Hołdys - próbowałem ale za duzo read/write error. Po odzyskaniu moduł nie działa
Colok - czyli da rade to zrobić? Bo ja nie wiem ja się za to zabrać.
[#7] Re: Silesia 7

@exolon, post #6

Najpierw spakuj moduł Prorunnerem 2.0 np. z pounet.
Potem uruchom Crm i naciśnij ikonkę adres. Potem load, crunch i save. Wpierw jednak potestuj na tych modułach z dysku. Rozpakuj taki i z powrotem spakuj. Jak nie dostaniesz tego samego tzn., że trzeba zmienić jeszcze jakieś parametry np. algorytm, rodzaj decrunchera.
[#8] Re: Silesia 7

@cholok, post #7

Przerasta mnie to. Kombinuje i nic. Może ktoś się zlituje i podeśle mi juz gotowego moda.
[#9] Re: Silesia 7

@exolon, post #6

Exelon musisz odczytywac na poziomie tracku i zaznaczac tylko sector typu BAD jak bedzie status OK caly TRACK zapisujesz do RAM: a potem nadpisujesz go na kopi (skopiowanej dyskietce w x copy ale sprawny nosnik)
wiem ze w 99 % uszkodzonych dyskach udalo mi sie uratowac pliki .. ale to byly czasy gdy jeszcze o internecie nie slyszalem :P
Kwestia wprawy FIX DISK to powazne narzedzie do dyskietek i dyskow do 40 MB POLECAM !!!

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2011 11:59:23 przez HOŁDYS
[#10] Re: Silesia 7

@exolon, post #8

Pobawię się, ale dopiero jutro.
[#11] Re: Silesia 7

@cholok, post #10

Ok! Super! Jakbym sobie wcześniej poradził dam znać .
[#12] Re: Silesia 7

@exolon, post #11

Wysłałem na maila. Powinno działać.
[#13] Re: Silesia 7

@cholok, post #12

Cholok wielkie dzięki OK Przetestowane, chodzi jak należy. To udało mi się skompletować wszystkie numery Silesii. Prześle do redakcji "Fat Magnusa" i z tamtąd jak tylko zamieszczą osoby zainteresowane będą mogły pobrać.
[#14] Re: Silesia 7

@exolon, post #13

Wszystkie numery Silesii są już na Fat Magnus :)
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem