Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] 2 MODuły
Witam

Kiedyś za czasów manii serii Sailor Moon stworzyłem 2 MODuły. Niestety było to bardzo dawno i internet nie był jeszcze taki popularny. Moje wersje padły wraz z pierwszym HD. Potem mi się przez to odechciało tworzyć, stworzyłem tylko jeszcze jingle z serii "Aa! Megami-sama", który na szczęście można znaleźć na AmiNecie. Ale dałem go kilku znajomym, więc może gdzieś się zachowały. Jeden nazywał się "Dead Silence" a drugi "Heart of the Sailor". Gdyby ktoś je przez przypadek gdzieś miał, byłbym wdzięczny za informacje.
[#2] Re: 2 MODuły

@Solo Kazuki, post #1

Sprostowanie: Oczywiście chodziło o to, że dałem te moduły kilku znajomym.

Swoją drogą trzeba będzie sobie przypomnieć obsługę trackerów. Było to dosyć dawno, więc będzie prawie od podstaw. Ale cóż, tak to jest jak ktoś przestaje coś tworzyć...
[#3] Re: 2 MODuły

@Solo Kazuki, post #2

domniemywam ze bedzie szybciej te moduly napisac od nowa niz je odzyskac od znajomych :)
[#4] Re: 2 MODuły

@HOŁDYS, post #3

To ile wszystkich modułów napisałeś? Wow, białe kruki normalnie....
[#5] Re: 2 MODuły

@Kagaster, post #4

Skończone 3 (licząc tego jingla), ale kilka pozaczynałem i jakoś nie miałem weny ich skończyć. Kto wie, może ja podokańczam kiedyś.
[#6] Re: 2 MODuły

@Solo Kazuki, post #1

Idź na dwie godziny spaceru po tych miejscach, gdzie kiedyś chodziłeś. Potem wróć do domu, zamknij się w czterech ścianach, odpal Trackera i pisz. A jak napiszesz, to się pochwal.
[#7] Re: 2 MODuły

@advantage, post #6

Jak pisałem najpierw muszę sobie poprzypominać co i jak. Zresztą dzisiejsze trackery są bardziej rozbudowanie niż ProTracker czy THX/AHX, na których pracowałem
[#8] Re: 2 MODuły

@Solo Kazuki, post #1

Jeśli na AMP-ie i Modlandzie ich nie ma to raczej marne szanse. Swego czasu znalazłem tam parę modułów, o których nawet zapomniałem, że je zrobiłem. Niezła frajda! Do dziś nie wiem, skąd je wzięli. Zwłaszcza, że były to moduły niedokończone (niektóre ledwo zaczęte), a w czasach przednetowych wypuszczało się raczej tylko rzeczy gotowe.

Też mam w pamięci tytuły paru swoich tracków z lat 1992-1993, ale chyba zaginęły na zawsze.
[#9] Eksperyment

@Jazzcat, post #8

Dzisiaj jako formę treningu stworzyłem krótki utworek. Jest on szczerze powiedziawszy bardzo kiepski, ale zrobiony na szybko i przy braku weny jako pokrycie słów że kiedyś się bawiłem z muzyką. :P

http://www.4shared.com/mp3/xQ6zoM8t

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2012 16:43:57 przez Solo Kazuki
[#10] Re: Eksperyment

@Solo Kazuki, post #9

Te 11 sekund?
[#11] Re: Eksperyment

@parallax, post #10

a nie 10?... no popatrz :P

Swoją drogą... umiesz czytać? :P

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2012 19:47:05 przez Solo Kazuki
[#12] Re: Eksperyment

@Solo Kazuki, post #11

Dla mnie krótki, to jakieś 60 sekund OK Ale mogłeś zapętlić go tak do 3 minut i już jeden kawałek byś miał OK
[#13] Re: Eksperyment

@parallax, post #12

Problem w tym, że to nie miał być kawałek, tylko krótka próbka 10s. Nawet za bardzo nie mam pomysłu jakbym miał to pociągnąć dalej ;)

Pewne jest natomiast że następny będzie dłuższy :P
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem