Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Poszukiwany MOD
Witam!

Poszukuje utworu jednego z polskich muzykow o ile dobrze pamietam napisanego na music compo podczas warszawskiego copy-party z 6-8 listopada 92 roku (choc moge sie mylic)
Cos mi sie kojarzy, ze utwor ten chyba nie wygral tegoz compo ale zajal 2 lub 3 miejsce. Byl to spokojny utworek i zaczynal sie od dzwiekow wybierania tonowego w telefonie.
Mogl to byc utworek Przemka S. ale pewnosci nie mam.
Moze ktos wie gdzie znalesc lub ma w swojej kolekcji i moglby udostepnic to bylbym wdzieczny.

Szukalem wszedzie i jestescie moja ostatnia nadzieja :)

Pozdrawiam
Grabek vel Warlock
[wyróżniony] [#2] Re: Poszukiwany MOD

@grabek77, post #1

Stawiam na "Telephone call" autorstwa Roy B Kyan'a. Moduł z Żywca '92, zajął tam drugie miejsce. Ładny kawałek.

http://amp.dascene.net/downmod.php?index=108912

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2012 11:03:55 przez slay
[#3] Re: Poszukiwany MOD

@slay, post #2

Sliczne dzieki za podpowiedz Sly - w rzeczy samej chodzilo mi o ten utwor :)
Kurcze jednak pamiec mnie nie mylila i dobrze kojarzylem ze zajal drugie miejsce na jakims c-party - tyle ze rozjechalem sie z miejscami :) no coz tak bywa - jeszcze raz dzieki :)

pozdrawiam
Grabek vel Warlock
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem