Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Inne strony z demami pod whdload
Whdload do współpracy z demami to piękna rzecz. A jeszcze piękniej gdy w paczce jest zarówno plik whdload jak i od razu samo demo. Takie gotowe paczki są na stronie KGWHD. Ale czy gdzieś jeszcze?
(chodzi o dema i tylko o dema)
[#2] Re: Inne strony z demami pod whdload

@conrdd, post #1

[WAREZ]


Ostatnia aktualizacja: 29.03.2012 14:03:21 przez Benedykt Dziubałtowski
[#3] Re: Inne strony z demami pod whdload

@AceMan, post #2

[#4] Re: Inne strony z demami pod whdload

@Wojski, post #3

strona zacna ale nie rzetelna

Artificial Paradise
Year 1994 Chipset OCS

Love
Year 1994 Chipset OCS

Nexus 7
Year 1994 Chipset OCS

a przeciez te demo wymagja AGA i 020 jak i 2 MB CHIP


Ostatnia aktualizacja: 29.03.2012 15:37:33 przez HOŁDYS
[#5] Re: Inne strony z demami pod whdload

@conrdd, post #1

Ściągnąłem kilka starych demek z tych waszych stron, które trzymałem do tej pory na dyskietkach i wyszły poważne braki z amigowym OSem 3.9

Przegrałem kilka gotowych katalogów z tymi produkcjami na partycję z demami i wkurza mnie, że część katalogów i dem widoczna jest dopiero po wybraniu opcji "pokaż wszystkie ukryte pliki". Czy tam gdzieś można nadać takiemu katalogowi z zawartością jakiś atrybut, aby po restarcie systemu były widoczne wszystkie katalogi (także te ukryte)? Można jakoś zmienić pojedynczy katalog tak żeby stał się pełnoprawnie widocznym?

Może mnie ktoś wreszcie uświadomić co należy zrobić, bo aż wstyd mi trochę. Druga sprawa to kwestia kasowania katalogów z demami które są mi już zbędne. Bez względu na to jak uruchomię system i chcę wykasować część katalogów to niby są kasowane (wyskakuje w czasie kasowania komunikat wymuszający zignorowanie części operacji), ale po restarcie znowu je widać.

Przepraszam za banalne pytania, ale nie udało mi się samemu rozwiązać powyższych problemów.
[#6] Re: Inne strony z demami pod whdload

@Duracel, post #5

Czy tam gdzieś można nadać takiemu katalogowi z zawartością jakiś atrybut, aby po restarcie systemu były widoczne wszystkie katalogi (także te ukryte)? Można jakoś zmienić pojedynczy katalog tak żeby stał się pełnoprawnie widocznym?
.

Sprawdź obecność ikonek dla katalogów z demami.

Edycja: zassałem 2 demka (rok produkcji 2012!) i - tak jak myślałem - pliki są pozbawione amigowych ikonek.




Ostatnia aktualizacja: 21.06.2012 09:03:34 przez Dopuser
[#7] Re: Inne strony z demami pod whdload

@Duracel, post #5

wybierz opcje "pokaż wszystkie ukryte pliki" a następnie utrwal pozycje-wszystkiego (jeśli mówimy o tej samej wesji lokali i dobrze pamiętam) :)
[#8] Re: Inne strony z demami pod whdload

@Dopuser, post #6

Sprawdzę wieczorkiem. Dzięki za rady.
Jak ktoś ma jeszcze jakiś pomysł z tymi atrybutami i kasowaniem niechcianego katalogu to pisać :)
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem