Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Watek z rzeczami których nie bylo wczesniej w internecie.
Wiem że są tu różne tematy, ale brakuje swego rodzaju hyde parku gdzie mozna wsadzac wszytko. Wiem ze ludzie maja ciekawe pliki na trzy i pół calowkach, stare zdjecia z party. Moze tutaj moglibysmy cos takiego wsadzac. Ja moge isc na pierwszy ogien :) Mam kilka modsow ktorych nie ma na zadnym Aminecie :)

Pytanie, gdzie najlepiej robic hosting pliku np. modulu, bo chyba nie na jakims rapidsharze?
A drugie to czy są jakies kody do tego forum aby wyswietlac polskie znaczki z plikow tekstowych? W sumie to fajnie by bylo gdyby wyswietlic pliki w formacie Workbenchowym, Fragmenty kodu w ASCII czy zdjec na forum? Wszedzie cos takiego jest.
A trzecie, ostatnie. Ma ktos te dwa pliki fli albo flc zrobione na Amidze o przemocy? (Animacje rzucanie w blizniego butelką, bicie rowerzysty bejsbolem). Nigdzie nie moge tego znalesc :(
[#2] Re: Watek z rzeczami których nie bylo wczesniej w internecie.

@Kagaster, post #1

Aminet ma niewiele wspólnego z kolekcjonowaniem modków, sprawdź raczej pod tym kątem http://amp.dascene.net i jeżeli naprawdę są tak unikatowe że tylko Ty je masz podeślij je autorowi tejże stronki.
[wyróżniony] [#3] Re: Watek z rzeczami których nie bylo wczesniej w internecie.

@Shoonay, post #2

AMP zbiera tylko modki w popularnych formatach, warto zajrzeć na Modland.

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2012 23:38:30 przez Korni
[#4] Re: Watek z rzeczami których nie bylo wczesniej w internecie.

@Korni, post #3

Chłopaki, pisząc "Aminet", pisałem ogólnie, włączając w to wszytkie modules.pl, Ampy i modlandy.
Oto przyklady:
Scorpik
Bethoven
Xtd
[wyróżniony] [#5] Re: Watek z rzeczami których nie bylo wczesniej w internecie.

@Kagaster, post #4

Jak chcesz bawić się we wrzucanie pojedyńczych plików na jakiś komercyjny hosting to polecam mediafire, nie ma tego durnego limitu ani co do ilości jednoczesnych plików ani odczekania 60 sekund, a jakbyś miał jakieś większe paczki to minus.com lub jakiś torrent.

BTW: Po nazwie sprawdziłem ten mod Scorpika i jest na AMPie.
[#6] Re: Watek z rzeczami których nie bylo wczesniej w internecie.

@Shoonay, post #5

No rzeczywiscie jest jako "1podwoda". Mam pozostale z tej gry (Lew Leon) jak i z innych komercyjnych projektow Scorpika.
Co do hostingu to mi bylo najwygodniej bo mam membership :)

P.S.
Nikt nie szukal tych plikow FLI z pierwszego postu?
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem