Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Dema
[#1] Było takie Demko muzyczne...
Tak sobie właśnie teraz przypomniałem takie fajne demko muzyczne, bodaj na dwóch dyskietkach, ale nazwy ni w ząb nie mogę skojarzyć.

Po uruchomieniu była widoczna duża wieża segmentowa z dużym, płaskim pokrętłem.
Utwory były remiksami znanych wówczas przebojów w wersji dyskotekowej. Pamiętam dwa.
Pierwszy to był remix Eurythmics - Sweet Dreams, drugi remix był wariacją na temat Banana Boat Song.

Jakby ktoś przypomniał tytuł demka był bym wdzięczny.
[#2] Re: Było takie Demko muzyczne...

@Duracel, post #1

troche poszperalem po sieci, ale nie znalazlem.
Przypuszczam ze pojedyncze remixy dostepne sa na sieci, a jesli tak to mozliwe ze w opisie sampli w module sa informacje o autorze/ grupie /demie.
[#3] Re: Było takie Demko muzyczne...

@Norbert, post #2

Też wczoraj szukałem i na pounet i na YT wpisując słowa kluczowe. Niestety nic mi nie świta czyje to było, a i popularne chyba zbytnio też nie było.

Wykonanie graficzne było całkiem estetyczne, a jakość remixów też zaskakująco dobra tak pod kątem wykonania jak i pod kątem jakości sampli. A przynajmniej tak to pamiętam.
[#4] Re: Było takie Demko muzyczne...

@Duracel, post #3

Jak bylo Banana Boat to może cos Jogeir'a Liliedahl'a?
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem