Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#1] Przegląd HVSC: 2010-2012
W związku z tym że stwierdziłem iż czas na zrobienie porządków w swojej kolekcji SIDów, stwierdziłem także że warto ją zaktualizować. W miarę porządków będe wystawiał linki do co ciekawszych kawałków.

Stwierdziłem także że warto obrać jakiś schemat, bo przegląd od zera nie ma sensu (robiłem to już i tak o dwa razy za dużo ;) ). Obrałem kilka, a jednym z nich jest wyszukiwanie rzeczy po jakichś kluczach. W wymienionej poniżej liście kluczem jest rok 2010-2012. Sami oceńcie jak teraz na SIDzie grają. Na razie pierwsza część, ale jak bedzie zainteresowanie będe się starał wystawiać co ciekawsze wyszukane linki.

Alexander Wiklund - Atmosphere
Alexander Wiklund - Djuchi Brothers
Alexander Wiklund - Six Hours

Avalon - Beauty from Within

Danko - Blind Test
Danko - Breath of Life

Richard Bayliss - Woolly Jumper Special Edition
Richard Bayliss - Pipe Pressure
Richard Bayliss - Happy Blocks
Richard Bayliss - Matter Transporter
Richard Bayliss - Club 70
Richard Bayliss - Up in the Air
Richard Bayliss - Filtertech
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem