Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#1] 1sza paczka z modułami
W archiwum znajdują się pliki .txt z nazwami modułów:

Muzyka.rar

Kiedyś udostępniłem też archiwum z płytą CD z modułami przygotowaną przez CELICa/DxP. Niestety część modułów ze względu na nazwy nie udało się poprawnie rozpakować, dlatego wkrótce jeszcze raz zapodam obraz płyty do pobrania.

Plus kolejne paczki.

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2012 18:40:46 przez Deftronic/...
[#2] Re: 1sza paczka z modułami

@Deftronic/..., post #1

2ga paczka z modułami polskich muzyków:

Moduły PL

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2012 19:47:47 przez Deftronic/...
[#3] Re: 1sza paczka z modułami

@Deftronic/..., post #2

Leeeci. Dzięki OK
[#4] Re: 1sza paczka z modułami

@Deftronic/..., post #1

Dzięki wielkie
To drugie archiwum to jest to, które kiedyś wystawiałeś (z trudnymi nazwami dla windy)?

OFFTOPIC będzie:
Wie ktoś czemu Google Drive gada do mnie po hiszpańsku?
W ustawieniach konta mam języki polski (główny) i jako drugi angielski (United Kingdom), i na pewno nie mam hiszpańskiego, więc OCB?
[#5] Re: 1sza paczka z modułami

@Deftronic/..., post #2

Dzięks OK
[#6] Re: 1sza paczka z modułami

@APC74, post #4

Nieeee... tamto dopiero wrzucę. Latem jak byłem w kraju, zgrałem sobie od naszego starego swappera 120GB softu do Ami (część tego co w ogóle ma :D). Powoli zabieram się za przeglądanie tego - rzeczy scenowe i public domain będę powoli udostępniał. Pewnie znajdą się tam jakieś ciekawe rzeczy. :)
[#7] Re: 1sza paczka z modułami

@Deftronic/..., post #6

Jak masz tam stuffy z polskich party (im starsze, tym lepsze) to nadaj im jakis wyzszy priorytet do wrzucenia.
[#8] Re: 1sza paczka z modułami

@Deftronic/..., post #1

Dzięki, dzięki, czekam na więcej!
[#9] Re: 1sza paczka z modułami

@grg, post #7

Pierwsza paczka z rodzimyimi produkcjami są między innymi music-dyski Fluffy Bears, Kadiego, Katharsis bodajże itp.

Scena PL 1
[#10] Re: 1sza paczka z modułami

@Deftronic/..., post #9

Dzięki. :)

Nie chce zrzędzić, ale jak już korzystasz z Google Drive to mógłbyś po prostu udostępnić folder. :)
[#11] Re: 1sza paczka z modułami

@Deftronic/..., post #9

Mucho gracias Seor!
[#12] Re: 1sza paczka z modułami

@Deftronic/..., post #9

Dzięki, już zasysssam :)
[#13] Re: 1sza paczka z modułami

@Deftronic/..., post #9

Fajna paczka. Już widzę trochę unikatów. Jeżeli masz tego więcej to proszę. Może jakieś brakujące numery magazynów dyskowych. Czekam niecierpliwie na kolejne paczki. Świetna robota.
[#14] Re: 1sza paczka z modułami

@exolon, post #13

Właśnie ładuje się ponad 2GB magazynów dyskowych a to jeszcze nie wszystkie. Póki co kolejna paczka modułów (też nie wszystkie, będzie ich więcej):

Paczka Muzyka 2 w której są archiwa z .S3M, .MED, modułami z gier, dem i różne inne.

Aha, nie chcę udostępniać folderu. :D Są linki.

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2012 17:40:06 przez Deftronic/...
[#15] Re: 1sza paczka z modułami

@Deftronic/..., post #14

Niemożliwe! Ja mam prawie wszystkie polskie magi dyskowe i jest tego nieco ponad 300 mb. Piszesz o 2GB to chyba komplet z całej sceny a nie tylko Polskie. A będziesz wstawiał całe 2 GB czy najpierw jakaś selekcja?
[#16] Re: 1sza paczka z modułami

@Deftronic/..., post #14

Cholera, jeszcze tamte mi się nie rozpakowały a już kolejne... ;)
[#17] Re: 1sza paczka z modułami

@exolon, post #15

Są tam polskie i zachodnie magi. Wrzucam całe 2GB, cały czas się jeszcze ładuje. Pozostałe magi które zostały, będę wrzucał w mniejszych paczkach.

Czy całe archiwum? No kumpel zbierał ten stuff od 1989 więc trochę tego jest... :D
[#18] Re: 1sza paczka z modułami

@Deftronic/..., post #17


Scene Mags

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2012 19:49:22 przez Deftronic/...
[#19] Re: 1sza paczka z modułami

@Deftronic/..., post #18

Właśnie ściągam scene mags. Zrobiłem podgląd i jest to niestety wierna kopia katalogu mags z ftp.scene.org. A więc nic nowego do tematu nie wprowadza a szkoda bo miałem nadzieje na jakieś zaginione produkcje. Co więcej jest tam więcej PCtowych magów niż amigowych.
[#20] Re: 1sza paczka z modułami

@exolon, post #19

A to szkoda, nie wiedziałem. :( W takim razie delete. Tym nie mniej mam jeszcze parę archiwów z magami - te są na pewno amigowe. Pewnie niektóre się powtórzą. Ciężko to ogarnąć bo naprawdę jest masa tego stuffu.

Obiecana płyta Celica/DxP z modułami. Wszystko posegregowano, pokatalogowane i opisane. Teraz nie powinno być problemów z nazwami bo zrobiłem obraz płyty.

Celic_DxP Modules CD

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2012 20:51:47 przez Deftronic/...
[#21] Re: 1sza paczka z modułami

@Deftronic/..., post #20

Dziękujemy! OK
[#22] Re: 1sza paczka z modułami

@Deftronic/..., post #20

A ja właśnie ściągam te 2 Giga. I dziękuję za wstawkę. łatwiej ściągnąć jest 2 giga niż w scene.org klikać potem na każdy pliczek osobno. A że jest coś też na PC, to mi nie przeszkadza. Dziękuję.
[#23] Re: 1sza paczka z modułami

@gilban, post #22

Przecież scene.org ma swojego ftp, z którego ściąga się wszystko "jak leci"... Do tego jest masa mirrorów, więc można znaleźć taki, który jest najszybszy.
[#24] Re: 1sza paczka z modułami

@Deftronic/..., post #20

Deftronic! Szykujesz może jakąś paczkę ze stuffem na wekend. Najlepiej polskie magi i dema. Pierwsza paczka już cała przerobiona.
[#25] Re: 1sza paczka z modułami

@exolon, post #24

W weekend będę w kraju na tej imprezie Retro w Gdańsku. Najwcześniej wrzucę coś za tydzień.
[#26] Re: 1sza paczka z modułami

@Deftronic/..., post #1

Szkoda że moja iRzeka nie łyka modułów :(
[#27] Re: 1sza paczka z modułami

@Deftronic/..., post #20

hmmm dziwne po konwersji do iso mam problem z modułami uade ich nie łyka zupełnie. Raczej nie jest to błąd konwersji chociaż odpowiem sobie na to w domu.

[#28] Re: 1sza paczka z modułami

@sand, post #27

Pliki są spakowane Crunchmanią.
[#29] Re: 1sza paczka z modułami

@mailman, post #28

Zapodać CRMpatcher i po sprawie. No albo bawić się w przepakowywanie jak ktoś lubi i ma czas. Chyba że jest coś co robi to automatycznie.
[#30] Re: 1sza paczka z modułami

@sand, post #27

Glupie pytanie, ale jak wstawia sie grafike do tego forum?
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem