Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#31] Re: 1sza paczka z modułami

@Deftronic/..., post #2

Deftronic:

a można przez SendSpace, bo mi to coś w ogóle nie działa.
[#32] Re: 1sza paczka z modułami

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #31

Ale jak nie działa? Na SendSpace musiałbym założyć konto.
[#33] Re: 1sza paczka z modułami

@Deftronic/..., post #1

eh, że też dopiero wczoraj ten temat odkopałem... W paczkach wreszcie znalazłem kilka od lat poszukiwanych modków z dawnej kolekcji + jeden musicdisk OK Stawiam należne :piwox:
[#34] Re: 1sza paczka z modułami

@snajper, post #33

Deftronic obiecywał kolejne wstawki z kolekcji. Trochę czasu minęło a tu dalej cisza. Może się zmobilizuje OK
[#35] Re: 1sza paczka z modułami

@Deftronic/..., post #32

Ale jak nie działa?

Normalnie. Wchodzę, dostaję komunikat, że podgląd niedostępny. W porządku, klikam "Download". Dostaję nastepny komunikat, że ze względu na rozmiar pliku Google nie może wykonać skanowania antywirusowego. Klikam, że chcę pobrać mimo wszystko i zostaję z powrotem przekierowany na ten komunikat o skanowaniu. I tak w koło macieju. Wystawiłbyś to na jakimś FTP, czy stronce WWW jak biały człowiek, a nie gadżeciarstwo uprawiasz... Bo funkcja importowania modułów protrackerowych w DB3 czeka na poważne testy.
[#36] Re: 1sza paczka z modułami

@Krashan, post #35

Może z tym będzie mniejszy problem.



ModsPL.rar
[#37] Re: 1sza paczka z modułami

@Deftronic/..., post #1

taki fajny serwerek znalazłem, to dorzucam, może się komuś przyda: ftp://grandis.nu - user ftp, hasło dowolne. Znalazłem tam jeszcze jeden modek, którego szukałem, a w paczkach z tego tematu go nie było :) (a przynajmniej ja go nie znalazłem po nazwach plików, chodzi o "flighting angels").
[#38] Re: 1sza paczka z modułami

@snajper, post #37

pamiętacie płytkę pt. "dzwięki i moduły" ? recenzje były marne, że rippy, że się powtarzają, że autor płyty to debil. dzisiaj moim zdaniem to skarb. jak się zgłosi więcej niż dwóch użytkowników to materiał ten wrzucam na dropboksa. a gdy już się zgłoszą co najmniej 2 (dwa) użytkownicy to posiadam jeszcze dwie indywidualne kolekcje . irek/union thegenerat/union. a na koniec mogę zapodać (o ile spełnione będą następne kryteria) samotny katalog z rippami z płyty Magazynu Amiga (daty nie pamiętam, płyta tłok-niebieska od góry) haha. alkohol jest dla ludzi pomysł
[#39] Re: 1sza paczka z modułami

@groovebox, post #38

Pierwszy chętny jest. Co prawda "moduły i dźwięki" mam, ale na kolekcje Irka P i Thegenarata jak najbardziej się pisze. Dzieki!
[#40] Re: 1sza paczka z modułami

@exolon, post #39

ja też poproszę
[#41] Re: 1sza paczka z modułami

@snajper, post #40

Okay. Nie wiem ile na tym serwerze to poleży. Ale łapcie póki się da OK

http://speedy.sh/W7KdP/ModsPL.rar


http://speedy.sh/whVE6/TG-Collection.zip


http://speedy.sh/4WdMm/Irek-Collection.zip


Może znajdą się tu moduły których całe życie szukacie. ;)
[#42] Re: 1sza paczka z modułami

@groovebox, post #41

dzia. siedzi, pije i chrupki Ja niestety żadnego nie znalazłem :(
Brakuje mi jeszcze 9 nutek - z tego co moja pamięć utrwaliła, nazywały się DEPECHE, JARRE, KLOSS, PROLOG, INTRO, FOUNTAIN, UNIVERSE, 4MAT-AJ, EQUINOX (takie głupie nazwy, bo to już było z czasów DOS-a :P)
[#43] Re: 1sza paczka z modułami

@snajper, post #42

Przypuszczam, że wszystkie te moduły można znaleźć na AMP-ie.

Np. 4-MAT-AJ - czyżby chodziło o ten kawałek?
[#44] Re: 1sza paczka z modułami

@Jazzcat, post #43

AMP już zdążyłem całe przeszukać pod tym kątem, podobnie jak inne sieciowe zbiorki modułów i dużo modułowych paczek. Applejuice też sprawdzałem, podobnie jak wszystkie pozostałe utwory 4mata, i ku mojemu zdziwieniu żaden nie pasuje do znanych mi melodii. Czyli albo z nazwą tamtego konkretnego pliku to była jakaś pomyłka, albo może moduł był jakiś walnięty i w ogóle go nie miałem okazji dawniej słyszeć :P W każdym razie taką nazwę zapamiętałem.
[#45] Re: 1sza paczka z modułami

@Jazzcat, post #43

No spoko. Tylko, że z tą różnicą, że ja te kolekcje otrzymałem w 1998roku od Degenerata. A zassanie w tamtych czasach 400mb z sieci kosztowałoby majątek. Z resztą Tg potrafił w tamtym czasie trzaskać faktury z tepsy na 6k plnów ssąc warez z bbsów wtedu nie było tego od tak po prostu do pobrania.
[#46] Re: 1sza paczka z modułami

@Deftronic/..., post #1

Z opoznionym refleksem, przejrzalem zbior. Niezle! Sa tutaj prace niedostepne na Modlandzie, ktory ma wszystko, nawet no-spready, ktorych jedyna kopie chowales na dyskietce w sejfie. To juz cos! szeroki uśmiech
[#47] Re: 1sza paczka z modułami

@F7sus4, post #46

lol, właśnie przejrzałem sobie zbiorek ftp modland i wersja Enjoy the Silence Romeo Knighta różni się od tej dostępnej w AMP Konkretnie kanał 3 i 4 są zamienione miejscami, w wersji modland jest sampel o nazwie "by romeo knight / rsi" (chociaż pusty), a nie wiem czy jeszcze jakichś różnic nie ma...
w każdym razie modlandowska wersja już brzmi bardziej podobnie do tej którą pamiętam.

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2014 13:43:05 przez snajper
[#48] Re: 1sza paczka z modułami

@snajper, post #47

@Deftronic
Dzięki za paczki z muzyką OK
[#49] Re: 1sza paczka z modułami

@Radek_Cz, post #48

OKej, jezdem nazad... ;)

Faktycznie, miałem wrzucić resztę stuffu i zapomniałem. :( Jestem w trakcie przejścia ze starego złoma na nowego i chwilowo - mam nadzieję - jestem odciety od swoich HDeków w RAID. Jak tylko to ogarnę - a łatwo nie jest, bo ostatnio składany przeze mnie pecet to było AT w 1993 :D - zacznę przeglądać archiwum i stopniowo dalej je zapodawać.

Dzięki, że wrzuciliście to na ftp'a Krashanowi.
[#50] Re: 1sza paczka z modułami

@snajper, post #42

Musisz powiedzieć coś więcej o tych modułach. Znalezienie modułu o nazwie "inreo" jest praktycznie nie możliwe.
podaj email albo gdzie mam uploadowac archiwum, kilka chyba mam.
[#51] Re: 1sza paczka z modułami

@groovebox, post #41

Ściaganie plików z tego serwera wymaga pobrania aplikacji na Windowsa, prawdopodobnie trojana. Nie mam Windowsa, więc nawet nie próbowałem...
[#52] Re: 1sza paczka z modułami

@Kagaster, post #50

hmmmm... DEPECHE to było Enjoy the Silence, jak już pisałem być może jest to wersja Romeo Knight, ale nie jestem jakoś do końca przekonany, wydaje mi się, że tamta była wolniejsza.
JARRE to chyba było Magnetic Fields II, tego jeszcze nie szukałem
FOUNTAIN - Fontanna Radości, znalazłem chyba dwie wersje tego, w tym jedna to Dreamer, i żadna nie pasuje
UNIVERSE - melodia jak w xm-ie MyVoice'a, gdzieś na początku padały słowa "Earth & Universe".
mogę jeszcze zanucić melodyjkę z PROLOG. :P I tyle. Więcej nic na temat tych modków nie wiem, bo miałem wtedy max. z 11 lat, o istnieniu czegoś takiego jak scena nie miałem pojęcia i kolekcję odziedziczyłem po rodzeństwie :P

adres mejla snajperx at wp.pl. Jak coś znajdziesz, to dzięki z góry ;)
[#53] Re: 1sza paczka z modułami

@Krashan, post #51

mi tam nic nie wymagało. Jak się próbuje ściągać coś dziwnego, to prawdopodobnie klikasz nie w to co trzeba :P
[#54] Re: 1sza paczka z modułami

@snajper, post #53

To w co mam kliknąć? Bo widzę jedynie link z "Download this file for free using Tiny DM manager (exe app)".

OK. Już wiem w co, nie ma tematu .

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2014 12:27:17 przez Krashan
[#55] Re: 1sza paczka z modułami

@snajper, post #52

Wysłałem na email - sprawdź ;)
Bardzo ważne jest abys powiedział o którym roku mówimy. Jezeli chodzi o FOUNTAIN, to był moduł Scorpika (na compo podpisany jako autorstwa Unreala) ale mówimy tu o roku 1996. Był też moduł UCIECZKA i BILINSKI (ten drugi nie wiadomo czemu miał na końcu motyw z melodi dla Zuzi Marka i Wacka a początek do Dom w dolinie Mgieł) może o to chodziło?
Co do DEPECHE, to podejrzewam że chodzi o Enjoy The Silence autorstwa 4-Mat'a

Lubie takie puzle. Swietna pamięć jeśli pamietasz nazwy po tylu latach.
Zanuć melodie prolog i intro do wav :)
[#56] Re: 1sza paczka z modułami

@Kagaster, post #55

sprawdziłem i niestety chyba żaden nie pasuje :( Chociaż jutro dopiero będę mógł przesłuchać na normalnych głośnikach, teraz słuchałem na p*dzącej komóreczce, to trudno rozpoznać.

rok to mógł być najpóźniej 1994.
Więc FOUNTAIN to nie to (btw "ucieczka" też wchodziła w skład mojej listy i właściwą wersję już znalazłem :).
Dorobek 4-Mata dopiero co sobie przesłuchiwałem cały ściągnięty z modlandu, bodajże jakieś 300+ kawałków, i też tam nic znajomego poza tym co już mam nie uświadczyłem.
a melodie to zapiszę lepiej w jakichś modkach, bo fałszuję. :P
[#57] Re: 1sza paczka z modułami

@Kagaster, post #55

tak mniej więcej brzmiał kawałek, który mi się jeszcze przypomniał: mp3 główna melodyjka leciała chyba taka w kółko przez większość czasu (pozostałe dźwięki już nie, ale to tak walnąłem dla wyznaczenia rytmu). Nie wiem który to mógł być, ale nie dam głowy że nie ten o nazwie "4mat-aj" (przy czym Applejuice to na pewno nie było, ani raczej też żaden moduł 4mata - chyba że któregoś jeszcze nie przesłuchiwałem).
[#58] Re: 1sza paczka z modułami

@snajper, post #57

Trochę brzmi jak alphavil.mod
czyli konwersja Big in Japan by alphaville
[#59] Re: 1sza paczka z modułami

@Kagaster, post #58

nie to. Ale spoko, kiedyś się znajdzie samo. Możliwe zresztą, że mam to na dysku, tylko o tym nie wiem, bo ciężko sprawdzać tysiące modków.
[#60] Re: 1sza paczka z modułami

@Kagaster, post #58

odzyskałem swoje dawne modki :) Ten o którym pisałem to "Kingdom of pleasure"
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem