Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#61] Re: 1sza paczka z modułami

@snajper, post #60

Coś tam jeszcze ciekawego odnalazłeś? Może jakoś udostępnisz zbiór. Ja też poszukuję kilku polskich modułów, zwłaszcza z party z lat 92-95. Jak coś daj znać.
[#62] Re: 1sza paczka z modułami

@exolon, post #61

znalazłem ten "4mat-aj", o którym też pisałem, i parę innych - kloss, prolog...
link do całej paczki - niedużo tego, ale tak właśnie wyglądał mój katalog z modkami na PC gdzieś w początkach lat 90-tych. Są tam też moje 4 moduły, które robiłem jak miałem jakieś 11 lat :P (format STM) - przerobione z któregoś z tych modków.
[#63] Re: 1sza paczka z modułami

@snajper, post #62

Dzięki. Obadamy!OK
[#64] Re: 1sza paczka z modułami

@snajper, post #62

No niestety, żadnych rarytasów tam nie ma. Ale i tak kolekcja ciekawa. Kawałek Mr. Roota z Kebaba 3, moduł z zina Shadow Disk News albo numer Phobosa ze starego, zapomnianego musicdisku Fire and Ice/Beta Team - lata tego nie słyszałem.
[#65] Re: 1sza paczka z modułami

@Jazzcat, post #64

Moduł Triox by BFA, nie znałem i nigdzie w sieci go nie ma. I jeszcze moduł "Flicked", znam ale nie kojarzę autora (Polak czy nie?)
[#66] Re: 1sza paczka z modułami

@exolon, post #65

Defence of Triox - jest w sieci, choćby na amp.dascene.net

a tu jeszcze druga część z mojej dawnej kolekcji, w tamtej paru modków brakowało. Też raczej nic specjalnego nie ma. Tą część udało mi sie odbudować już wcześniej, idąc z pamięci po nazwach plików :)

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2016 17:26:55 przez snajper
[#67] Re: 1sza paczka z modułami

@exolon, post #65

I jeszcze moduł "Flicked", znam ale nie kojarzę autora (Polak czy nie?)


Pełna nazwa tego modułu brzmi "Flicked out 90", a użyty był w tej produkcji. Autor to mało znany norweski muzyk Delta X. To był chyba pierwszy moduł jaki wyrippowałem Multi Ripperem.
[#68] Re: 1sza paczka z modułami

@Jazzcat, post #67

Tak pamiętam, jedno z moich pierwszych dem jakie miałem. Delte X znam jego twórczość, całkiem fajne moduły robił. Z forgotten realms pamiętam bardzo mi się podobał. Jak zwykle Jazz na posterunku.
[#69] Re: 1sza paczka z modułami

@Deftronic/..., post #1

ja też się podłączę pod podziękowania :) właśnie jestem w modułowym nastroju
[#70] Re: 1sza paczka z modułami

@Deftronic/..., post #1

Choć prawie 6 lat później to linki jednak dalej działają. Wielkie dzięki kolego - oszczędziłeś mi sporo czasu i zapewniłeś dobry start modułowe klimaty OK
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem