Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#1] Strony z modułami.
Witam szanownych forumowiczów i scenowców.
Chciałbym prosic o linki do stron ze zbiorami modków scenowych i nie tylko możliwych do odtworzenia na DB czy FastTrackerze. Przeglądałem trochę forum ale nie trafiłem na linki. Natomiast google daje pewne wyniki ale wolę się poradzić tutaj by nie marnować czasu. Proszę o te najlepsze z największą ilością zbiorów etc.
Pozdrawiam.
[#2] Re: Strony z modułami.

@StefanR, post #1

ftp://ftp.modland.com/pub/modules/Fasttracker/
ftp://ftp.modland.com/pub/modules/Digibooster/
[#3] Re: Strony z modułami.

@StefanR, post #1

tu
i tu
jeszcze tu
i tu coś fajnego :)

To tyle ode mnie, sam wysłucham więcej propozycji
[#4] Re: Strony z modułami.

@Skrzyp, post #3

Tutaj i tutaj :)

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2012 18:44:31 przez kjb666
[#5] Re: Strony z modułami.

@StefanR, post #1

[#6] Re: Strony z modułami.

@mailman, post #5

Trochę tych stron tu podaliście, ale czy jest jakaś jedna, konkretna, duża paczka z największymi hitami scenowymi z dawnych lat?

Chodzi o konkretnie jeden link do paczki torrentowej czy na FTP. Gorzyga pisał, że na scene.org jest FTP i można ściągać jak leci, ale jakoś nie mogę się dogrzebać.

Chodzi mi o jedną dużą pakę najfajniejszych modułów. Może ktoś podać linkę? :)
[#7] Re: Strony z modułami.

@Duracel, post #6

TUTAJ jest parę ciekawych namiarów na FTP, może się przyda ;)
[#8] Re: Strony z modułami.

@Duracel, post #6

ja mam na kompie skądeś kilka dużych archiwów, razem będzie parę GB, wypełnionych modkami. Tyle że nie są to same "największe hity scenowe", a raczej całość dorobku modowego, też z PC. Nie pamiętam jak one się zwały, jutro będę mógł sprawdzić, jak coś.
O właśnie, kolega wyżej już podał jeden. "Amiga MODs Anthology". :)

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2013 18:16:31 przez snajper
[#9] Re: Strony z modułami.

@Duracel, post #6

Modland ma ftp ze wszystkim. Wyjde z wanny, to zapodam hosta. Wylecialo mi z glowy ;)
[#10] Re: Strony z modułami.

@_arti, post #9

ftp.modland.com
[#11] Re: Strony z modułami.

@jacek09, post #10

O wlasnie OK
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem