Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Dema
[#1] Push entertainment dolphins dream
Poszukuje Intra-dolphins dream.
[#2] Re: Push entertainment dolphins dream

@jarecki130, post #1

Archiwum

DD_1.01.lzx

http://se.exotica.org.uk/jpvs_scene_releases/Unlisted_stuff/2001-early_and_unlisted/

[#3] Re: Push entertainment dolphins dream

@Lokaty, post #2

Dziekuję :)
[#4] Re: Push entertainment dolphins dream

@jarecki130, post #3

To intro działa bez karty graficznej? Podczas uruchamiania domaga się "trueaga.library", ściągnąłem archiwum z tą biblioteką, ale w środku są wersje dla kart gfx...
[#5] Re: Push entertainment dolphins dream

@PopoCop, post #4

Działa bez karty.
[#6] Re: Push entertainment dolphins dream

@mailman, post #5

Ale co zrobić z biblioteką? Którą wersję instalować?
[#7] Re: Push entertainment dolphins dream

@PopoCop, post #6

Weź którąkolwiek o rozmiarze 21696 bajtów. Ja mam taką, ale nie wiem czy to P96 czy CGX. To i tak bez znaczenia, bo masz AGA. Biblioteka jest dla Ciebie tylko po to, aby była.
[#8] Re: Push entertainment dolphins dream

@mailman, post #7

OK, działa.
[#9] Re: Push entertainment dolphins dream

@PopoCop, post #8

Pytanie dla posiadaczy 060 - ile ramek wyciąga wam to intro? Bo na 040/40 są 3 fps.
[#10] Re: Push entertainment dolphins dream

@PopoCop, post #9

Obecnie nie pamiętam, ale istnieje taka możliwość, że AHI odgrywa tutaj dużą rolę. Jeżeli intro odpala się ze wsparciem dla AHI właśnie to polecam użycie trybu 8bit.
[#11] Re: Push entertainment dolphins dream

@Lokaty, post #10

3 fps to właśnie przy 8 bit.
[#12] Re: Push entertainment dolphins dream

@PopoCop, post #9

Spawdzilem u siebie na 060/66, screen: 320x160, sound 14bit stereo. Odpalone bez zadnych parametrow na AGA. Pokazalo wynik 6.9 fps.

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2013 17:45:48 przez Phibrizzo
[#13] Re: Push entertainment dolphins dream

@Phibrizzo, post #12

Dzięki za info.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem