Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Dema
[#1] demo Massive (Skarla) i "pierdzący" dźwięk
Dziwna sprawa, ściągnąłem to demko z dwóch różnych źródeł i w obu przypadkach mam przekłamania w ścieżce dźwiękowej. Dźwięk jest jakby przesterowany, skrzeczy, pewne partie odgrywane są za głośno. W pierwszym momencie pomyślałem, że jest coś nie tak z moją Ami, ale przy innych demkach dźwięk jest OK. Demo odpalam bez s-s, po zaaplikowaniu Setpatch, na A1200 z 060/80Mhz. Wiecie o co tu może chodzić ?

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2013 21:08:24 przez MarX
[#2] Re: demo Massive (Skarla) i "pierdzący" dźwięk

@MarX, post #1

A te dwie wersje się różnią?

Przy okazji - udało się komuś uruchomić (poprawnie) to demo pod uae?
[#3] Re: demo Massive (Skarla) i "pierdzący" dźwięk

@jokov, post #2

A te dwie wersje się różnią?


Raczej niczym się nie różnią. Jedno jest spakowane zip, drugie lha. Wnętrze jest to samo.
[#4] Re: demo Massive (Skarla) i "pierdzący" dźwięk

@jokov, post #2

u mnie nie działa pod winuae
[#5] Re: demo Massive (Skarla) i "pierdzący" dźwięk

@MarX, post #3

Ok - no to mam tę samą wersję i u mnie nie działa. Autor zapowiadał nową wersję ale na razie cisza.
Próbowałem wszystkich możliwych ustawień i emulatorów - siada z wejściem muzy lub wcześniej się wywala. Na sprzęcie nie sprawdzę jeszcze przynajmniej przez dwa miesiące.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem